Bilder fra sesongavslutningen 2019

Vi takker alle for god stemning og godt fremøte på årets sesongavslutning 2019. 

Vår eminente fotograf, for anledningen, Faisal Fiaz fra Farge 360, har gjort en strålende jobb og er alt ferdig med bilderedigering.

Her finner du bildene


Takk til dere alle som gjorde denne søndagen til en flott markering av norsk cricket.

Hilsen Tariq, Gry og Jesper

Priservinnere

U13:

Vinnere: Vestli

Runner up: City

Best Wicketkeeper: Fasihullah Mohammad Malik, City

Best Fielder: Abdul Shafeh Nasir,  Vestli

Best Bowler: Afzal Ellahi, Vestli

Best Batsman: Abdul Shafeh Nasir, Vestli

MVP:  Fasihullah Mohammad Malik, City

U15:

Vinnere: City

Runner up: MASK

Best Wicketkeeper: Zain Waheed, Vestli

Best Fielder: Daud Asghar, City

Best Bowler: Mohammad Mustafa Usman, City

Best Batsman: Daud Asghar, City

MVP:  Daud Asghar, City

U17:

Vinnere: MASK

Runner up: City

Best Wicketkeeper: Osman Akram, MASK

Best Fielder: Aqib C Khan, City - Naqash Baig, MASK - Sahib Singh Khera - LODDTREKNING

Best Bowler: Muhammad Subhan, MASK

Best Batsman: Omar Khalid Butt, MASK

MVP:  Abdul Wahab Sherzad, City

U19:

Vinnere: Vålerenga

Runner up: Spektra

Best Wicketkeeper: Rafiullah Dilsoz, Vålerenga

Best Fielder: Muhammad Sher Sahak, MASK

Best Bowler: Fayaz Oryakhel, Vålerenga

Best Batsman: Mokhtyar Maroofkhel, Vålerenga

MVP:  Mokhtyar Maroofkhel, Vålerenga

DIVISJON 5B:

Vinnere: Vestli B

Runner up: Sandefjord B

Best Wicketkeeper: Amit Bandhun, Lindeberg

Best Fielder: Noor Mohemmed Ahmedi, Lindeberg

Best Bowler: Ikramullah Barakzai, Hersleb B

Best Batsman: Tanha Aminullah, Sandefjord

MVP:  Abhinay Prashar, Nordpolen

DIVISJON 5A:

Vinnere: Hisøy

Runner up: Lassa

Best Wicketkeeper: Ajmal Amarkhel, Spektra

Best Fielder: Adnan Shinwari, Hisøy

Best Bowler: Adnan Shinwari, Hisøy

Best Batsman: Ijaz Ahamad, City

MVP:  Adnan Shinwari, Hisøy

DIVISJON 4:

Vinnere: Hersleb A

Runner up: Stabekk B

Best Wicketkeeper: Samiulhaq Safi, Stord

Best Fielder: Zafar Iqbal, Oppsal

Best Bowler: Tariq Bahar, Stord

Best Batsman: Varun Kapoor, Bislett Ducks

MVP:  Wahidullah Sahak, Fossum

DIVISJON 3:

Vinnere: Oslo B

Runner up: Moholt

Best Wicketkeeper: Mohammad Awais Yousuf, Oslo B

Best Fielder: Ayush Garg, Fjord

Best Bowler: Tahir Shaban, Moholt

Best Batsman: Kabir Mangal. Moholt

MVP:  Ayush Garg, Fjord

DIVISJON 2:

Vinnere: Lindeberg A

Runner up: NTNUI

Best Wicketkeeper: Saikrishna Govindrajan, NTNUI

Best Fielder: Abdullah Shah, Lindeberg

Best Bowler: David Kuhlwilm, Aliens

Best Batsman: Walid Ghauri, InterLions

MVP: Walid Ghauri, InterLions

DIVISJON 1:

Vinnere: Nord

Runner up: Holmlia

Best Wicketkeeper: Parminder Singh, Holmlia

Best Fielder: Shoaib Haroon, Holmlia

Best Bowler: Sheraz Ahmed, Holmlia

Best Batsman: Ehtsham Ul haq, City

MVP: Salman Akhtar, Nord

DIVISJON ELITE:

Vinnere: Sinsen

Runner up: Fossum

Best Wicketkeeper: Khizer Ahmed, Sinsen

Best Fielder: Arif Usman, Bjørvika

Best Bowler: Syed Anwar Ahmed, Sinsen

Best Batsman: Nouman Shehzad Butt, Fossum

MVP: Nouman Shehzad Butt, Fossum

DIVISJON KVINNETURNERING:

Vinnere: Falken

Runner up: SACS

Best Wicketkeeper: Monali Pande, SACS

Best Fielder: Farial Safdar, Falken

Best Bowler: Rashmi Shekhar, SACS

Best Batswoman: Areeba Khan, SACS

NORGESMESTERSKAP:

Vinnere: Bjørvika

Runner up: Sinsen

Best Wicketkeeper: Khizer Ahmed, Sinsen

Best Fielder: Wasim Tahir, Friends

Best Bowler: Shoaib Haroon, Holmlia

Best Batsman: Usman Arif, Bjørvika

MVP: Usman Arif, Bjørvika

Årets utmerkelse:

 Amin Tanha, Sandefjord

Årets klubb:

Vestli

Årets ærespris:

Junaid Khan, Vestli