Meld deg på vårt nyhetsbrev for nyheter om cricket

Dommer- og scorerpaneler med gjeldende honorarsatser

Dommerkomiteen (DK) i NCF er ansvarlig for uttak og oppfølging av dommerpaneler. Kun kvalifiserte dommere som har gjennomgått årlig oppfriskningskurs og inngått kontrakt med NCF, vil bli tatt inn.
Ved å underskrive kontrakten, gir dommerne aksept for etiske regler og eventuelle konsekvenser ved brudd på reglene, iht. DKs mandat.

1. Dommere som har signert kontrakten eller gitt aksept for gjeldende vilkår for dommerne, blir plassert i panelet

2. Dommer som ikke har signert kontrakten eller gitt aksept for gjeldende vilkår for dommere, blir betalt med nivå 1 honorar.

3. Dommere som var aktive forgående år, vurderes til Elitepanelet.

Level 1 Nybegynnere, Stage 1 dommere
Level 2 Erfarne, Stage 2 dommer til Elite og 1.divisjon
Skulle det være dommere som er registret i feil panel, eller for generelle spørsmål ta kontakt med Dommerkomiteen.

Dommer- og scorerhonorarer gjeldende fra 29. mars 2023 inkludert reisetilskudd for dommeroppdrag utenfor egen region.

  • Dommer- og scorerhonorar for herrer utbetales av lagene via Vipps eller overføring via nettbank.
  • Tilleggsbetaling for utenbys dommere betales av hjemmelaget.
  • Ved begge hjemme eller bortelag, fordeles tilleggsbetalingen på begge lag. 
  • Ved dømming av to kamper utenbys på samme dag, har dommere fra andre regioner krav på tilleggsbetaling for begge kampene.
  • Dommerhonorar for U-serien, NCF-serien og kvinneserien betales av NCF og kreves opp via Visma.
  • NCF reisegodtgjørelse for utenbys dommeroppdrag betales av NCF kreves inn via Visma. Det betales kun en reisegodtgjørelse til en dommer selv om det dømmes to kamper på samme dag 

 


Registrer deg for å få tilgang til Visma HER.

 
Dommerhonorarer 
Overs Elite panel Level 2 Level 1
50 Kr. 1400 Kr. 1200 Kr. 1100
40 Kr. 1200 Kr. 1000 Kr. 900
35 Kr. 1100 Kr. 900 Kr. 800
30 Kr. 1000 Kr. 800 Kr. 700
20 Kr. 800 Kr. 600 Kr. 500
Kvinner, U19 & U17  Kr. 800 Kr. 600 Kr. 500
U15  Kr. 700 Kr. 500 Kr. 400
U13 & T10 Kr. 600 Kr. 400 Kr. 300
 
 
Scorerhonorarer 
Overs Level 1 Level 2
50 Kr. 1000 Kr. 1100
40 Kr. 800 Kr. 900
35 Kr. 700 Kr. 800
30 Kr. 600 Kr. 700
20 Kr. 400 Kr. 500
Kvinner, U19 & U17  Kr. 400 Kr. 500
U15  Kr. 300 Kr. 400
U13 & T10 Kr. 200 Kr. 300

 

Kvalifiserte Scorere 

Nr. Fornavn Etternavn Level Representerer
1 Madiha Iqbal 1 Mortensrud Aker sportsklubb
2 Waqas Asif 1 Drammen Cricketklubb 
3 Sahil Sharma 1 Drammen Cricketklubb 
4 Shashidhara Basavapura Thimmappa 1 Spektra Cricket Klubb 
5 Ramya Immadi 1 Vestli Cricket Klubb 
6 Aryan Raheel 1 Sentrum S Cricket klubb 
7 Aman Sarna 1 Fjord Cricket Club 
8 Choudhary Sharjeel Hussain 1 Haugerud IF 
9 Hassan Ali Ahmad 1 Mortensrud-Aker Sports klubb 
10 Gopi Krishna Repaka 1 Sandefjord Cricketklubb 
11 Faheem Ali 1 NTNUI Cricket klubb
12 Shanmugaprijan Jeyakumar 1 United Cricket klubb
13 Umair Rasool 1 Christiania Cricket Club
14 Mohammad Arif Sahil 1 Oslo Aliens Cricket Club
15 Mohammed Adil Hameed 1 Mortensrud-Aker Sports klubb 
16 Faisal Muhammad 1 Bærum Cricket Klubb 
17 Muhammad Usman Saeed 1 Star Cricket club 
18 Saifullah Muhammad Malik 1 Haugerud IF 
19 Aqib Choudhary Khan 1 Haugerud IF 
20 Abdullah Mohammad Malik 1 Haugerud IF 
21 Santhos Kumar Rathakrishnarajah 1 Star Cricket club 
22 Muhammad Rizwan Akhtar 1 Kolsås Cricket Club
23 Vithjeswara Sarma Rathakrishnarajah 1 Star Cricket club 
24 Ibrahim Mehmood 1 Sentrum S Cricket klubb
25 Ahmed Ali 1 Sentrum Cricket klubb
26 Ashis Patro 1 Fjord Cricket Klubb 
27 Afaaq Khan 1 Sinsen Cricket klubb
28 Mohammad Fazil Mir 1 Christiania Cricket Klubb 
29 Muhammad Tariq Mir 1 NCF
30 Alijan Younas Malik 1 Vestli Cricket Klubb
31 Bilal Ahmed Cheema 1 Friends Cricket Club 
32 Rukhsar Ahmed 1 Sinsen Cricket Club 
33 Anil Kumar Dhiman 1 Lassa Cricket Club 
34 Sandeep Mann 1 Lassa Cricket Club 
35 Sandip Shriram Gujar 1 Lassa Cricket Club 
36 Neeta Pradip Sankholkar 1 Stord Cricket Klubb
37 Ramakrishnan Ravi 1 NTNUI 
38 Nafies Iqbal 1 Vålerenga Cricket Klubb
39 Muhammad Imran Akhtar 1 Kolsås Cricket Club
40 Rijumon Sasidharan 1 Spektra Cricket Klubb 
41 Muslim Bin Humayun 1 Lindeberg Cricket Klubb 
42 Fayaz Oryakhel 1 Vålerenga Cricket Klubb
43 Mohammad Rehan Raja 1 Lindeberg Cricket Klubb
44 Prakash Vijayanathan 1 United Cricket klubb
45 Sohaib Naseem 1 NTNUI 
46 Taimoor Khan 1 Trondheim Cricket klubb
47 Sajjad Hussain Safi 1 Vålerenga Cricket Klubb
48 Dilshaj Suma Nayaranan 1 Spektra Cricket Klubb 
49 Salman Mohammad 1 Kolsås Cricket Club
50 Rashad Mukhtar 1 Drammen Cricket Klubb
51 S M Saif Shams 1 Kringsjå Cricket Klubb
52 Waleed Afzaal Ahmad 1 Sinsen Cricket Club
53 Choudhry Usman Haider Sahi 1 Bjørvika Cricket Klubb 
54 Ahmad Ali Raja 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb 
55 Muhammad Arshad 1 Sinsen Cricket Club
56 Saim Khan 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb 
57 Omar Iqbal 1 Strømsø Cricket klubb 
58 Pramod Maruti Jadhav 1 Lassa Cricket Club 
59 Raheel Khalid 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb 
60 Aqeel Mohammad Shah 1 Sinsen Cricket Club
61 Ibrahim Sajid Mukhtar 1 Drammen Cricketklubb 
62 Kashif Majeed 1 Alna Cricket Club 
63 Fawad Munir 1 Oslo Cricket klubb
64 Hasnain Sikandar Waseem 1 Strømsø Cricket Klubb 
65 Rehman Ali Fayyaz 1 Strømsø Cricket Klubb 
66 Danial Raza 1 Strømsø Cricket Klubb
67 Raja Zulqurnine Ali 1 Oslo Cricket klubb
68 Taijab Mehmood Riaz 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb
69 Talha Afzaal Ahmad 1 Sinsen Cricket Club 
70 Hassan Iftikhar 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb
71 Amir Afzal 1 Haugenstua 08 Cricket Club
72 Mohammad Saif-Ul Islam 1 Mortensrud-Aker Sports klubb
73 Parminder Singh 1 Star Cricket klubb
74 Md Monir Hossain 1 Kringsjå Cricket Klbb
75 Anil Kumar Dhiman 1 Lassa Cricket klubb
76 Venkata Satheesh Somisetty 1 Nittedal Cricket klubb
77 Bilal Safdar 1 Star Cricket klubb
78 Shahid Qayyum Malik 1 Klemetsrud Cricket klubb
79 Afzal Ahmed Ellahi 1 Vestli Cricket Klubb
80 Muhammad Ayaz Bhatti 1 Bjørvika Cricket Klubb
81 Danushka Dodampe Gamage 1 Lassa Cricket Club 
82 Abhyuday Pandey 1 Hisøy Idrettslag  
83 Carl Joseph Gallus 1 NTNUI 
84 Manojith Manoharan 1 United Cricket klubb
85 Rahul Shantaram Gangurde 1 Lassa Cricket Club 
86 Abdul Shafeh Nasir 1 Vestli Cricket Klubb
87 Mohan Shanker Munivel 1 VIKING CRICKET CLUB 
88 Hassan Ali 1 NTNUI 
89 Shahbaz Ali 1 Falken Cricket Klubb
90 Goutham Kumar Tirumala Prabhakar 1 Lassa Cricket Club 
91 Zeeshan Ali 1 NTNUI 
92 Spogmai Bahar 1 Stord Cricket Klubb
93 Ali Asim Kazmi 1 Inter Oslo Cricket klubb
94 Muhammad Bilal 1 NTNUI 
95 Evin Tunc 1 Stord Cricket Klubb 
96 Jagdish Anant Pawar 1 Lassa Cricket Club
97 Habib Noor 1 Sandnes Cricket Klubb
98 Parthesh Kumar Gaikwad 1 Hisøy Idrettslag  
99 Muhammad Irfan Zeb Awan 1 Moholt Ck - Trondheim
100 Bilal Atif Salim 1 Mortensrud Aker Sports klubb 
101 Jabbar Ali 1 Mortensrud Aker Sports klubb 
102 Ali Kashif Sheikh 1 Mortensrud Aker Sports klubb 
103 Shiva Kumar Karnati 1 Strømmen IF 
104 Ranjith Natarajan 1 Helsfyr Cricket Klubb 
105 Arnav Tilekar 1 Mortensrud Cricket Klubb 
106 Moayid Ali Zaidi 1 Hisøy Idrettslag  
107 Shafiq Ali Ahmad 1 Haugenstua 08 Cricket Klubb 
108 Adivarekar Vinay Tukaram 1 Strømmen IF 
109 Ibrahim Kassar 1 Haugerud IF 
110 Fawad Hafiz Meer 1 Minhaj Cricket Klubb
111 Arbaaz Javaid Butt 1 Sandnes Cricket klubb
112 Ganesh Yashwant Chavan 1 Lassa Cricket Club
113 Asad Ali Khan 1 Bislett Ducks
114 Ariba Hussain 1 Falken Cricket Klubb
115 Siya Ganesh Hinge 1 Strømmen IF 
116 Alina Aslam 1 Mortensrud-Aker Sports klubb 
117 Khayam Dawood 1 Asker Cricket Klubb
118 Ganesh Ravindra Hinge 1 Strømmen IF 
119 Mohammed Aqib Javid 1 Stabekk Cricket Klubb 
120 Afzaal Aima 1 Mortensrud-Aker Sports klubb 
121 Prashi Kapoor 1 Sandefjord Cricketklubb 
122 Kiran Kumar Koraganji 1 Nittedal Cricket Club 
123 Ehsanullah Jabarkhel 1 Spektra Cricket Klub
124 Sanket Naresh Bhoir 1 Fjord Cricket Club
125 Manikandan Moorthy 1 Spektra Cricket Klubb Trondheim 
126 Lalitha Rongali 1 Fjord Cricket Club 
127 Irfan Shaikh 1 Stord Cricket Klubb
128 Adeel Manaf 1 Sentrum S Cricket klubb 
129 Abdullah Umer 1 NTNUI 
130 Mahesh Kumar Kumawat 1 Nittedal Cricket Club
131 Naresh Kumar Kanaparthi 1 Nittedal Cricket Club 
132 Sumathi Sudha 1 Vestli Cricket Klubb
133 Paridhi Agrawal 1 Fjord Cricket Klubb 
134 Arav Dhiman 1 Lassa Cricket Club
135 Shibu Muringoli Poyilil 1 Bislett Ducks Cricketklubb
136 Rohan Chandraprakash Singh 1 Strømmen IF 
137 Omar Muhammad Ishaq 1 Oslo Cricket Club
138 Fasihullah Mohammad Malik 1 Haugerud IF 
139 Muhammad Shabbaz Butt 1 Sentrum S  Cricket klubb
140 Vivek Vasantrao Kamble 1 Nordpolen Cricket Klubb Asker 
141 Akshay Vijayashekar 1 Spektra Cricket Klubb Trondheim 
142 Muhammad Ishaq 1 Oslo Cricket Club
143 Palwasha Imran 1 Sentrum S Cricket klubb 
144 Muhammad Armaan Ali 1 Sentrum S Cricket klubb 
145 Abdul Wasay 1 Sentrum S Cricket klubb 
146 Pawan Agnihotri 1 Helsfyr Cricket Klubb 
147 Hitesh Aghara 1 Fjord Cricket Club
148 Pritam Bose 1 KRINGSJÅ CRICKET KLUBB 
149 Shantanu Deshmukh 1 Nordpolen Cricket Klubb Asker
150 Asad Ali Khan 1 Bislett Ducks Cricketklubb 
151 Subrahmanya Sandeep Kotha 1 Minhaj Cricket Klubb 
152 Khushey Muhammad 1 Nation Cricket Klubb
153 Sai Ram Bhuvnesh Naresh Kumar 1 Helsfyr Cricket Klubb
154 Pavithra Ramani Ramalingam 1 Fjord Cricket Club 
155 Ravi Kant Sharma 1 Friends Cricket Club
156 Rayyan Balal Zia 1 Mortensrud-Aker Sports klubb 
157 Md Zubayar 1 KRINGSJÅ CRICKET KLUBB 
158 Sanket Naresh Bhoir 2 Fjord Cricket Club 
159 Ganesh Yashwant Chavan 2 Lassa Cricket Club
160 Abhishek Dhaniwal 2 Bislett Ducks Cricketklubb 
161 Danushka Dodampe Gamage 2 Lassa Cricket Club
162 Naresh Kumar Kanaparthi 2 Minhaj Cricket Klubb 
163 Shiva Kumar Karnati 2 Strømmen IF 
164 Areeba Zaman Khan 2 Mortensrud-Aker Sports klubb 
165 Asad Ali Khan 2 Bislett Ducks Cricketklubb 
166 Kiran Kumar Koraganji 2 Nittedal Cricket Club 
167 Ramesh Babu Pentyala 2 Minhaj Cricket Klubb 
168 Sumathi Sudha 2 Vestli Cricket Klubb 
169 Harpal Singh Sidhu 2 Sandefjord Cricket klubb
170 Zafar Iqbal 2 Mortensrud Aker sportsklubb
171 Aravinth Raj Palpandian 2 Spektra Cricket klubb
172 Sudhanshu Shekhar Pandey 2 Hisøy Cricket klubb
173 Basel Khalid 2 Nord Cricket Klubb 
174 Nadeem Arvinda Mahmood 2 Nord Cricket Klubb 
175 Vinay Ravi 2 Nord Cricket Klubb 
176 Muhammad Talot Hussain 2 Klemetsrud Cricket Klubb
177 Bilal Ahmad Sheikh 2 Strømsø Cricket Klubb
178 Chittaranjan Dash 2 Stord Cricket Klubb 
179 Nauman Majid 2 Nord Cricket Klubb 
180 Muhammad Irfan 2 Sentrum S Cricket klubb 
181 Chaudhary Farooq Haider 2 Bærum Cricket Klubb 
182 Saqib Ali 2 Oslo Cricket klubb
183 Danish Ahmad Rehman 2 Nord Cricket Klubb 
184 Bijeyata Kumari Bijeyata Kumari 2 Vestli Cricket Klubb
185 Pooja Kumar Pooja Kumari 2 Vestli Cricket Klubb
186 Soby Thomas 2 Lassa Cricket Club 
187 Sandeep Mann 2 Lassa Cricket Club 
188 Anil Kumar Dhiman 2 Lassa Cricket Club 
189 Mohammad Abdullah Raja 2 Christiania Cricket Klubb 
190 Asad Haider Khan 2 Bærum Cricket Klubb 
191 Chaudhary Farooq Haider 2 Bærum Cricket Klubb 
192 Zabihullah Mohammad Malik 2 Haugerud IF 
193 Manojith Manoharan 2 United Cricket klubb
194 Vijay Kumar Sharma 2 Strømmen Cricket Klubb 
195 Natarajan Ranjith 2 Helsfyr Cricket Klubb 
196 Mujahid Tabassum 2 Hisøy Idrettslag  
197 Asad Ali Khan 2 Bislett Ducks
198 Mirab Razwan 2 Mask
199 Ameya Battulwar 2 Fjord Cricket Club

 

Dommerpaneler gjeldende fra 13. mai 2024 (oppdatert 08. juni) Les kriterier for dommerpnaler HER.

Nr.  Elite panel Klubb
1 Abhishek Dhaniwal Bislett Ducks Cricketklubb
2 Bhatti Rizwan Siddiqe Christiania Cricket Club
3 Mir Fazil Mohammad Christiania Cricket Club
4 Latif Sheikh Abid Klemetsrud Cricket Klubb
5 Ahmad Shahid Nord Cricket Klubb
6 Bhatti Fareedoon Zafar Ahmed Sentrum S  Cricket klubb
7 Choudhry Muhammad Shakeel Sentrum S  Cricket klubb
8 Javed Raja Muhammed Ali Sentrum S  Cricket klubb
9 Ahmed Syed Munawar Sinsen Cricket Club
10 Arshad Muhammad Sinsen Cricket Club
11 Shah Sajjad Hussain Sinsen Cricket Club
  L2 panel  
1 Haider Chaudhary Farooq Bærum Cricket Klubb
2 Nazar Manzoor Ahmed Sinsen Cricket Club
3 Sachin Kumar Singh Star Cricket Club
4 Kumari Pooja Kumari Pooja Vestli Cricket Klubb
5 Usman Haider Sahi Bjørvika Cricket Klubb
6 Asif Waqas Drammen Cricket Klubb
7 Amar Kumar Satapathy Fjord Cricket Club
8 Niladri Bhusan Pati Fjord Cricket Club
9 Sudhanshu Shekhar Pandey Hisøy Idrettslag  - Cricket
10 Sandeep Mann Lassa Cricket Club
11 Pubudu Hewapathirana Lassa Cricket Club
12 Atul Shahaji Randive Minhaj Cricket Klubb
13 Ramesh Babu Pentyala Minhaj Cricket Klubb
14 Awan Muhammad Irfan Zeb Moholt Cricket Klub
15 Shaban Tahir Moholt Cricket Klub
16 Mangal Kabir Moholt Cricket Klub
17 Kiran Vasant Pawar Nordpolen Cricket Klubb Asker
18 Mathai Benan John Oslo Aliens Cricket Club
19 Crawford Damon Peter Oslo Aliens Cricket Club
20 Pawan Agnihotri Oslo Aliens Cricket Club
21 Muhammad Ishaq Oslo Cricket Club
22 Ushir Mehta Sandnes Cricket Klubb
23 Ahsan Khan Sandnes Cricket Klubb
24 Irfan Muhammad Sentrum S  Cricket klubb
25 Ali Ahmad Sentrum S  Cricket klubb
26 Basavapura Thimmappa Shashidhara Spektra Cricket Klub
27 Ramzan Mohammad Stabekk Cricket Klubb
28 Shiva Kumar Karnati Strømmen IF - Cricket
29 Ranjith Natarajan United Cricket Club
30 Bijeyata Kumari Bijeyata Kumari Vestli Cricket Klubb
31 Paridhi Agrawal Fjord Cricket Club
32 Chughtai Fazal Ata Vestli Cricket Klubb
33 Islam Muhammad Anwar Ul Haq Vestli Cricket Klubb
34 Kazhiyur Venugopal Prakash VIKING CRICKET CLUB
35 Ashraf Mohsin No Club
36 Muhammad Mudassir Farooq Sandnes Cricket Klubb
37 Khan Haris Mohammad Haugerud IF - Cricket
38 Lyon Marcus Andrew Oslo Aliens Cricket Club
39 Vijay Kumar Sharma Fjord Cricket Club
40 Naresh Kumar Kanaparthi Minhaj Cricket Klubb
41 Ashish Kumar Foujdar Nittedal Cricket Club
42 Mahesh Kumar Kumawat Nittedal Cricket Club
43 Fawad Hafiz Meer Minhaj Cricket Klubb
44 Suma Narayanan Dilshaj Spektra Cricket Klub
45 Vijayashekar Akshay Spektra Cricket Klub
46
Saikrishna Govindarajan
NTNUI - Cricket
  L1 panel  
1 Hussain Kibrya Sajjad Alna Cricket Club
2 Afzal Kamran Alna Cricket Club
3 Akram Mohammad Umar Alna Cricket Club
4 Majeed Kashif Alna Cricket Club
5 Khayam Dawood Asker Cricket Klubb - Cricket
6 Hameed Muhammad Waqas Drammen Cricket Klubb
7 Hitesh Aghara Fjord Cricket Club
8 Samyak Koolwal Fjord Cricket Club
9 Umar Farooq Haugerud IF - Cricket
10 Malik Saifullah Muhammad Haugerud IF - Cricket
11 Nawaz Kassar Haugerud IF - Cricket
12 Nawaz Muhammad Haugerud IF - Cricket
13 Mohd Haider Mohd Haider Helsfyr Cricket Klubb
14 Mishra Jeevesh Kumar Helsfyr Cricket Klubb
15 Pappu Kumar Mishra Helsfyr Cricket Klubb
16 Mahmud Hasan KRINGSJÅ CRICKET KLUBB
17 Chavan Ganesh Yashwant Lassa Cricket Club
18 Anil Kumar Dhiman Lassa Cricket Club
19 Rahmatullah Ahmedzi Lindeberg Cricket Klubb
20 Subrahmanya Sandeep Kotha Minhaj Cricket Klubb 
21 Arjun Akshaybhai Dave Moholt Cricket Klub
22 Iqbal Zafar Mortensrud Cricket Klubb
23 Khattak Mohammad Rafiq Mortensrud Cricket Klubb
24 Tilekar Arnav Mortensrud Cricket Klubb
25 Shafi Ullah Khan Mortensrud-Aker Sports klubb
26 Khushey Muhammad Nation Cricket Klubb
27 Nauman Majid Nord Cricket Klubb
28 Shantanu Deshmukh Nordpolen Cricket Klubb Asker
29 Shahbaz Ali Oslo Cricket Club
30 Arbaaz Javaid Butt Sandnes Cricket Klubb
31 Walid Gul Ghauri Sinsen Cricket Club
32 Jagdish Dilip Sanganwar Strømmen IF - Cricket
33 Tilekar Ramakant Sudamrao Strømmen IF - Cricket
34 Yashpal Beniwal Strømmen IF - Cricket
35 Arun Kalaignan Strømmen IF - Cricket
36 Richard Joe Gracian United Cricket Club
37 Krishnamurthy Shreenath No Club
38 Asad Ali Khan Bislett Ducks Cricketklubb
39 Muhammad Zeeshan Khalid NTNUI - Cricket
40 Kiran Kumar Koraganji Nittedal Cricket Club

 

     
TILLEGGET FOR DOMMEROPPDRAG UTENBYS BETALES AV HJEMMELAGET. HVIS INGEN HJEMMELAG, FORDELES TILEGGET PÅ BEGGE LAG. REISEGODTGJØRELSE BETALES AV NCF MOT KRAV I VISMA.  
Kategori Lagtilskudd NCF reisetilskudd   
Tur/retur Oslo - Sandefjord  300 i tillegg   Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Oslo - Drammen 200 i tillegg Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Oslo - Bærum 100 i tillegg Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Bærum - Sandefjord 200 i tillegg Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Bærum - Drammen 100 i tillegg Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Drammen - Sandefjord 200 i tillegg Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma  
Tur/retur Arendal - Sandefjord 300 i tillegg   Ihht. Statens kjøregodtgjørelse/kvittering via Visma