NCF LOGO.jpg

Utdeling av premier og utmerkelser for sesongen 2020

Amputert sesong; amputert premieutdeling

Lag som ønsker å hente sine trofeer og utmerkelser før jul, kan komme innom NCFs kontor på Ullevål mandag 14. og tirsdag 15. i tidsrommet 13:00-17:00.

Vennligst send en melding til 92695918 eller jesper.moller@cricketforbundet.no om din klubb kommer innom. Slik kan premier klargjøres for henting, og gode smittevernsrutiner kan opprettholdes.

Gratulerer med en vel gjenomført sesong!

Priser U13
Best Wicket Keeper: Isa Ahmed Chaudhry - Drammen Ck
Best Fielder: Ayan Qazi - Klemetsrud Ck
Best Bowler: Abdul Wahab Asif - City Ck
Best Batsman: Fasihullah Mohammad Malik - City Ck
MVP: Abdul Shafeh Nasir - Vestil Ck
2.plass: Vestli Ck
1.plass: City Ck

Priser U15
Best Wicket Keeper: Ans Ahmad - City Ck
Best Fielder: Ali Jabbar - City Ck
Best Bowler:  Zabiullah Malik Mohammad - City Ck
Best Batsman: Ans Ahmad - City Ck
MVP:  Ans Ahmad - City Ck
2.plass: Vestli Ck
1.plass: City Ck

Priser U17
Best Wicket Keeper: Baryalai Patekhel - Vestli Ck
Best Fielder: Zabihullah Malik Mohammad - City Ck
Best Bowler: Mohammad Usman Mustafa - City Ck
Best Batsman: Mohammad Omar Hanif, city ck
MVP: Daud Asghar - City Ck
2.plass: Vestli Ck
1.plass: City Ck

Priser U19
Best Wicket Keeper: Hassan Ali - MASK
Best Fielder: Daud Asghar - City Ck
Best Bowler: Saif Ul Islam - MASK
Best Batsman: Saif Ul Islam - MASK
MVP: Saif Ul Islam - MASK
2.plass: MASK
1.plass: Vestli Ck

Priser Qualifying B
Best Wicket Keeper:
Best Fielder: Afnan Ahmed - Bislett Ducks B
Best Bowler: Muhammad Ahsan - Kalbakken Ck
Best Batsman: Mohsain Ateeq - MASK B
MVP: Mohsain Ateeq - MASK B
2.plass: Aliens Ck
1.plass: MASK B

Priser Qualifying A
Best Wicket Keeper: Habib Ullah - Alna Ck
Best Fielder: Dashanka Ellawala - Mortensrud Ck
Best Bowler: Hamza Sultan - Nord B    
Best Batsman: Abdullah Sheikh - Sentrum SB    
MVP: Abdullah Sheikh - Sentrum SB
2.plass: Nation B Ck    
1.plass: Sentrum SB Ck    

5. Divisjon 
Best Wicket Keeper: Abhishek Dhaniwal - Sandefjord B
Best Fielder: Ehsanullah Jabarkhel - Spektra Ck
Best Bowler: Rijumon Sasidharan - Spektra Ck
Best Batsman: Tanha Aminullah - Sandefjord B
MVP:  Tanha Aminullah - Sandefjord B
2.plass: Hisøy 
1.plass: Sandefjord B

4. Divisjon 
Best Wicket Keeper: Mosa Khan - Minhaj
Best Fielder: Nadeem Iftkhar - Stabekk B
Best Bowler: Zahis Jamroz - Hersleb Ck
Best Batsman: Manojkumar Kanagaratnam - United Ck
MVP: Manojkumar Kanagaratnam - United Ck
2.plass: Fjord B Ck
1.plass: Minhaj Ck

3. Divisjon
Best Wicket Keeper: Mushtaq Ashraf Bhatti - Strømsø Ck
Best Fielder: Zeeshan Younis - Haugenstua Ck
Best Bowler: Sunil Dutt - Fjord Ck
Best Batsman: Daniyal Iqbal - Haugenstua Ck
MVP: Mosain Ateeq MASK
2.plass: Marienlyst Ck
1.plass: Fjord A Ck

2. Divisjon
Best Wicket Keeper: Niladri Bhusan Patti - Friends Ck 
Best Fielder: Abdullah Shah - Lindeberg Ck
Best Bowler: Jagdeep Singh - Friends Ck
Best Batsman: Sheharyar Akbar - Friends Ck
MVP: Mohammad Saqib Qayyum - InterLions Ck
2.plass: Firends Ck
1.plass: Klemetsrud Ck 

1. Divisjon
Best Wicket Keeper: Khizer Ahmed - Sinsen Ck
Best Fielder: Ansar Iqbal - Star Ck
Best Bowler: Zuhaib Naseem - Oslo Ck
Best Batsman: Walid Ghauri - Nord Ck
MVP: Walid Ghauri - Nord Ck
2.plass: Nord Ck
1.plass: Sinsen Ck

Kvinneuturnering i Oslo 5 game-series
Best Wicket Keeper: Bijeyata Kumari - Vestli Womens
Best Fielder: Faryal Safdar - Falken Girls 
Best Bowler: Ramya Immadai - Vestli Womens
Best Batter: Kirana Bhatti - Falken Girls
MVP: Farial Safdar - Falken Girls
2.plass: Falken Girls Ck
1.plass: Vestli Women Ck

Kvinneturnering Trondheim
Best wicket keeper: Anushka Saurabh Gorad - Spektra Ck    
Best Fielder: Ramya Immadi - Vestli Womens    
Best Bowler: Farial Safdar - Falken Girls    
Best Batter: Ayesha Hasan - Vestli Womens    
MVP: Ramya Immadi - Vestli Womens    
2.plass: Vestli Womens    
1.plass: Falken Girls

Årets klubb: Vestli CK

Khalids Ærespris: Naeem Malik