Logo_NCF_nettsiden.jpg

Treningstider sesong 2019

NCF har etter beste evne fordelt ttreingstidene i Oslo fro sesongen 2019.

Lykke til med sesongen

 

Bane Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag  Søndag
  Bjørndal 1
09:00 - 11:00           Stengt Stengt
11:00 - 13:00           Stengt Stengt
13:00 - 15:00           Stengt Stengt
15:00 - 17:00           Stengt Stengt
17:00 - 19:00   Ledig Ledig Oppsal   Stengt Stengt
19:00 - 21:00   Mask A Ledig Landslag Hersleb Borg Stengt Stengt
21:00 - 22:00           Stengt Stengt
  Bjørndal 2
09:00 - 11:00           Stengt Stengt
11:00 - 13:00           Stengt Stengt
13:00 - 15:00           Stengt Stengt
15:00 - 17:00           Stengt Stengt
17:00 - 19:00   Ledig   Landslag   Stengt Stengt
19:00 - 21:00   Mask B   Landslag   Stengt Stengt
21:00 - 22:00           Stengt Stengt
 Ekeberg 1
09:00 - 11:00           Nordpolen  
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00              
17:00 - 19:00 Sentrum S B Grønland Sinsen Vålerenga Mortensrud    
19:00 - 21:00 Bislett Ducks Aliens Sinsen Fjord Helsfyr    
21:00 - 22:00              
 Ekeberg 2
09:00 - 11:00 Stengt            
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00              
17:00 - 19:00              
19:00 - 21:00              
21:00 - 22:00              
Furuset 1
09:00 - 11:00           Landslag J  
11:00 - 13:00           Landslag J  
13:00 - 15:00           Falken girls  
15:00 - 17:00           Falken J.  Ledig
17:00 - 19:00 Kalbakken Falken girls Oslo A Lillestrøm Øst Ledig Ledig
19:00 - 21:00 Haugenstua Holmlia A Falken Angels City A Lindeberg Hersleb Borg Ledig
21:00 - 22:00              
Furuset 2
09:00 - 11:00           Landslag J  
11:00 - 13:00           Landslag J  
13:00 - 15:00           Falken girls  
15:00 - 17:00           Falken J.   
17:00 - 19:00 Nord B Nord Jenter InterLions Friends Kringsjå Ledig Ledig
19:00 - 21:00 Oslo B Holmlia B United Falken Lindeberg B Mask Ledig
21:00 - 22:00              
   Rommen 1
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00 Landslag   Landslag   Landslag    
17:00 - 19:00 Landslag Fossum B Landslag Nation B Landslag    
19:00 - 21:00 Vestli B Sentrum A Haugenstua Nation A Fossum A    
21:00 - 22:00              
   Rommen 2
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00 Landslag   Landslag Klemmetsrud B Landslag    
17:00 - 19:00 Landslag Bjørvika Landslag Klemmetsrud A Landslag    
19:00 - 21:00 Vestli A Star Christiania Minhaj Nord A    
21:00 - 22:00