375835_10151003340516082_2039339648_n[1] (2).jpg

Treningstider Oslo 2018

Tildelte treningtider i Oslo for 2018.

Spørsmål som gjelder treningstider rettes til Tariq via Mir@cricketforbundet.no.

Her er 

Bane Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag  Søndag
Bjørndal 1
09:00 - 11:00           Stengt Stengt
11:00 - 13:00           Stengt Stengt
13:00 - 15:00           Stengt Stengt
15:00 - 17:00           Stengt Stengt
17:00 - 19:00   Sinsen       Stengt Stengt
19:00 - 21:00   Sinsen Holmlia A     Stengt Stengt
21:00 - 22:00           Stengt Stengt
Bjørndal 2
09:00 - 11:00           Stengt Stengt
11:00 - 13:00           Stengt Stengt
13:00 - 15:00           Stengt Stengt
15:00 - 17:00           Stengt Stengt
17:00 - 19:00           Stengt Stengt
19:00 - 21:00     Mortensrud     Stengt Stengt
21:00 - 22:00           Stengt Stengt
Ekeberg 1
09:00 - 11:00           Nordpolen  
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00              
17:00 - 19:00 Mask Grønland   Vålerenga Hersleb    
19:00 - 21:00 Søndre Nordstrand Fjord  Aliens Bislett Ducks      
21:00 - 22:00              
Ekeberg 2
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00              
17:00 - 19:00     Sinsen Oppsal      
19:00 - 21:00   Oslo Sinsen Friends Helsfyr    
21:00 - 22:00              
Furuset 1
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00           Falken girls  
15:00 - 17:00   Falken Angels       Falken J.  Lillestørm
17:00 - 19:00 Kalbakken Falken girls Alna City Grorud    
19:00 - 21:00 Haugenstua Sentrum Nord City Lindeberg    
21:00 - 22:00   Sentrum          
Furuset 2
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00           Falken girls  
15:00 - 17:00   Falken Angels       Falken J.   
17:00 - 19:00   Falken girls InterLions Falken Kringsjå    
19:00 - 21:00   Sentrum Star Falken Lindeberg B    
21:00 - 22:00   Sentrum          
Rommen 1
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00 Landslag   Landslag   Landslag    
17:00 - 19:00 Landslag Bjørvika Landslag Nation Landslag    
19:00 - 21:00 Aker Øst  Haugenstua Nation United    
21:00 - 22:00              
Rommen 2
09:00 - 11:00              
11:00 - 13:00              
13:00 - 15:00              
15:00 - 17:00 Landslag   Landslag Klemmetsrud Landslag    
17:00 - 19:00 Landslag Holmlia B Landslag Klemmetsrud Landslag    
19:00 - 21:00 Fossum Minhaj Christiania Ullensaker Landslag    
21:00 - 22:00