Kampplan herrer og U-serier 2019

  

Dato Dag Bane KL Div Home Away Umpire 1 Umpire 2 Scorer
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 5B Haugenstua B Bjørndal IF Rizwan Bhatti Zohaib Naseem Adeel Afzal
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 NM Bjørvika NM Haugenstua NM Manzoor Ahmed Ahmed Ali Waseem Saeed
04.05.2019 Lørdag Rommen 09:00 NM Star NM Holmlia NM Shahid Ahmed Salman Akhtar  
04.05.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 NM Nordpolen NM Inter Lions NM Munawar Ahmed M Arshad Aqeel Shah
04.05.2019 Lørdag Bærum 09:00 5B Kalbakken Vestli B Bilal Ahmed Sheikh Rizwan Akhtar Salman M
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 12:30 NM Sentrum NM Aliens NM Usman Haider Zohaib Naseem Adeel Afzal
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 12:30 NM Christania NM Fossum NM Manzoor Ahmed M Ale Javed Amir Afzal
04.05.2019 Lørdag Rommen 12:30 NM Bislett NM Sandefjord NM Salman Akhtar Shahid Ahmed Afaq Ali
04.05.2019 Lørdag Stubberudmyra 12:30 NM Nordpolen NM Sinsen NM Fareedon Bhatti Adeel Munawar Aqeel Shah
04.05.2019 Lørdag Bærum 12:30 NM Bærum NM Strømsø NM Rizwan Akhtar M Ramzan Mustafa
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 16:00 2nd United NTNUI Usman Haider Syed Waseem Abbas Amir Afzal
04.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 17:00 NM Klemetsrud NM City NM Fazil Mir Tanveer Ahmed Abdullah Raja
04.05.2019 Lørdag Rommen 17:00 NM Sandefjord NM Vålerenga NM Salman Akhtar Shahid Ahmed Hamza Ali
04.05.2019 Lørdag Stubberudmyra 17:00 NM Oslo NM Falken NM Aftab Afsar Khan Adeel Munawar M Irfan
04.05.2019 Lørdag Bærum 17:00 5A Nord B MASK B Bilal Ahmed Sheikh None Mustafa
05.05.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 NM Lillestrøm NM Oslo NM Manzoor Ahmed Adeel Munawar Waseem Saeed
05.05.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 NM Fossum NM Lindeberg NM Ahmed Ali Tanveer Ahmed Waseem Asghar
05.05.2019 Søndag Rommen 09:00 NM Hersleb NM Star NM Sachin Singh Nilandri Bhusan Abdullah Raja
05.05.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 2nd NTNUI United Aftab Afsar Khan Razia Ali Jawad Shah
05.05.2019 Søndag Bærum 09:00 NM Klemetstrud NM Bærum NM Abhishek Dhaniwal Rizwan Akhtar  
05.05.2019 Søndag Ekeberg 1 12:30 NM Sentrum NM Nord NM Fazil Mir Manzoor Ahmed Waseem Saeed
05.05.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 NM Sinsen NM Nation NM Zohaib Naseem Fareedon Bhatti Usman Haider
05.05.2019 Søndag Rommen 12:30 NM Sandefjord NM Friends NM Ishaq Saqi Rizwan Bhatti Abdullah Raja
05.05.2019 Søndag Ekeberg 1 17:00 5A Furuset City B Fazil Mir Munawar Ahmed Waseem Saeed
05.05.2019 Søndag Rommen 17:00 NM Lindeberg NM Stabekk NM Zahid Ashraf Rizwan Bhatti Abdullah Raja
05.05.2019 Søndag Bærum 17:00 NM Strømsø NM City NM Sachin Singh Rana Faisal  
07.05.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 NM United NM Bjørvika NM Abhishek Dhaniwal Tariq Mir Suleman Hashemi
07.05.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 NM Christania NM Stabekk NM Munawar Ahmed Tanveer Ahmed Altaf Noori
07.05.2019 Tirsdag Rommen 17:00 NM Holmlia NM Hersleb NM Shahid Ahmed Shahzad Bashir Amir Afzal
08.05.2019 Onsdag Ekeberg 1 16:00 2nd Klemetsrud B MASK Ch Shamoon Tanvir Ahmed Zohaib Naseem
08.05.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 NM Minhaj NM Sentrum NM Munawar Ahmed Adeel Munawar Altaf Noori
08.05.2019 Onsdag Rommen 17:00 NM Lindeberg NM Christania NM M Raja Ale Salman Akhtar Hamza Ali
08.05.2019 Onsdag Stubberudmyra Ekeberg 2 17:00 NM United NM Haugenstua NM Ahmed Ali Pawan Agnihotri M Irfan
09.05.2019 Torsdag Ekeberg 1 17:00 5B Nordpolen Vestli B Fareedon Bhatti Shahid Ahmed Altaf Noori
09.05.2019 Torsdag Ekeberg 3 17:00 4th Sentrum S Bislett Nilandri Bhusan Munawar Ahmed Suleman Hashemi
09.05.2019 Torsdag Rommen 17:00 NM Star NM MASK NM Tanvir Ahmed Fazil Mir Ozair Afzal
09.05.2019 Torsdag Stubberudmyra Ekeberg 2 17:00 5B Nation B Kalbakken Zohaib Naseem Shehzad Bashir Alijan Malik
10.05.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 3rd Lillestrøm Sinsen B Tariq Mir Zeeshan Siddiqui Zohaib Naseem
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Sinsen Christania Zohaib Nassem Fareedon Bhatti  
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 NM Bjørvika NM Moholt NM Munawar Ahmed Ahmed Ali Aman Sarna
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 4th Fossum B Hersleb Asad Haider Abhishek Dhaniwal Nafies Iqbal
11.05.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Falken Haugenstua Shahid Ahmed Aftab Afsar Khan Awais
11.05.2019 Lørdag Stubberudmyra  Bærum Baseball 09:00 Elite Oslo Klemetsrud Santosh Tariq Mir Tayyib Khan
11.05.2019 Lørdag Bærum 09:00 4th Stabekk B Kolsås Bilal Ahmed  Nilandri Bhusan Farooq Haider
11.05.2019 Lørdag Drammen 09:30 2nd Lindeberg Marienlyst Sajid Mukhtar Waqas Asif Hassan Mohammad
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Sentrum Fossum Usman Haider Kamran Sadiq Zahid Ashraf
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A Hisøy Nord B Asad Ullah Shehzad Bashir Altaf Noori
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 3

14:30

4th Stord Bislett Ishaq Saqi Shakeel Chaudry Nafies Iqbal
11.05.2019 Lørdag Rommen 15:15 1st Sandnes Nord M Raja Ale Saifar Bashir Wassem Asghar
11.05.2019 Lørdag Stubberudmyra  Bærum Baseball 15:15 1st Sandefjord City M Ramzan Rana Faisal Ozair Faizal
11.05.2019 Lørdag Bærum 13:00 5A Mortensrud City B Bilal Ahmed Mushtaq Bhatti Salman M
11.05.2019 Lørdag Trondheim 15:15 2nd NTNUI Inter Lions Aravinth Palpandian Akshay Vijayshekar Rajneel
11.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 NM Moholt NM United NM M Arshad Fazil Mir Altaf Noori
11.05.2019 Lørdag Bærum 17:30 5A Lassa Holmlia B Bilal Ahmed Mushtaq Bhatti Mustafa
12.05.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 1st Fjord Friends Waseem Saeed Fazil Mir  
12.05.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 NM Haugenstua NM Moholt NM Abhishek Dhaniwal Asad Ullah Abdullah Malik
12.05.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Holmlia Sandnes Rizwan Bhatti Saifar Bashir Afaq Ali
12.05.2019 Søndag Stubberudmyra  Bærum Baseball 09:00 4th Oppsal Stord Sachin Singh Faisal Muhammed Tayyib Khan
12.05.2019 Søndag Bærum 09:00 5A Lassa Hisøy Pawan Agnihotri Ahmed Ali Salman M
12.05.2019 Søndag Trondheim 09:00 2nd Inter Lions NTNUI Aravind Palpandian Rijumon Sasidharan Samrudhi Jadhav
12.05.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Nation Bærum Adeel Mirza Fazil Mir  
12.05.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 NM Strømsø NM Klemetsrud NM Tariq Mir Abhishek Dhaniwal  Alijan Malik
12.05.2019 Søndag Rommen 15:15 1st Stabekk A Sandefjord Shakeel Chaudhry Sheikh Abid Latif Fazal Ata
12.05.2019 Søndag Stubberudmyra  Bærum Baseball 15:15 Elite Bjørvika Star Rizwan Akhtar Munawar Ahmed Waseem Asghar
12.05.2019 Søndag Bærum 12:30 2nd Aliens Marienlyst Ahmed Ali Pawan Agnihotri Bilal Ahmed Sheikh
12.05.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 NM Hersleb NM MASK NM Tariq Mir Abhishek Dhaniwal  Afaq Ali
13.05.2019 Mandag Ekeberg 1 16:00 2nd Klemetsrud B Lindeberg Shakeel Chaudhry Aftab Afsar Khan Hayatullah Niazi
13.05.2019 Mandag Ekeberg 3 16:00 3rd Minhaj Vestli A None None Aqeel Shah
14.05.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 NM Minhaj NM Aliens NM Razia Ali None Hayatullah Niazi
14.05.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 NM Inter Lions NM Nation NM Fazil Mir Adeel Munawar Saif Ul Islam
15.05.2019 Onsdag Ekeberg 1 15:30 1st City Holmlia Raja Ale Muhammed Fareedon Bhatti Suleman Hashemi
15.05.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 4th Oppsal Asker Nilandri Bhusan Pati Ishaq Saqi Adeel Afzal
15.05.2019 Onsdag Rommen 16:00 3rd Oslo B Sinsen B Shahid Ahmed Adeel Hameed Hamza Ali
15.05.2019 Onsdag Ekeberg2 17:00 NM Stabekk NM Fossum NM Munawar Ahmed None Imran Ahmedzi
16.05.2019 Torsdag Ekeberg 1 17:00 4th Helsfyr Stabekk B Ammar Zainee Sachin Singh Adeel Afzal
18.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Star Oslo Ahmed Ali Pawan Agnihotri Nafies Iqbal
18.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 1st Haugenstua Friends Tariq Mir Abhishek Dhaniwal Hayatullah Niazi
18.05.2019 Lørdag Rommen 09:00 5B Lyngdal Haugenstua B Shahzad Bashir Aftab Afsar Khan Saim
18.05.2019 Lørdag Bærum Baseball Ekeberg 2 09:00 1st Nord Fjord Sachin Singh M Raja Ale Farooq Haider
18.05.2019 Lørdag Bærum 09:00 Elite Bærum Bjørvika Kamran Sadiq Munawar Ahmed Salman Mohammad
18.05.2019 Lørdag Drammen 09:00 3rd Drammen Sinsen B Omar Iqbal Bilal Ahmed Sheikh Aman Sarna
18.05.2019 Lørdag Bærum Baseball 10:00 NM Stabekk NM Fossum NM Fazil Mir Waseem Saeed  
18.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Christania Klemetsrud Tanvir Ahmed Fareedon Bhatti Jawad Shah
18.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:00 2nd Inter Lions Strømso Shakeel Chaudhry Shahid Ahmed Sulaiman Hashemi
18.05.2019 Lørdag Rommen 12:30 5B Hersleb B Lyngdal Sheikh Abid Ch Shamoon Alijan Malik
18.05.2019 Lørdag  Bærum Baseball Ekeberg 2 15:15 5B Vestli B Sandefjord B Zohaib Naseem M Awais Yousuf Farooq Haider
18.05.2019 Lørdag Bærum 15:15 5A Spektra Lassa Nilandri Bhusan Pati M Ramzan Mustafa Parvez
18.05.2019 Lørdag Drammen 15:15 4th Kolsås Stord Bilal Ahmed Sheikh Omar Iqbal Aman Sarna
18.05.2019 Lørdag Rommen 17:00 3rd Fjord B Moholt Salman Akhtar Asad Haider Hamza Ali
19.05.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Fossum Nation Kamran Sadiq Munawar Ahmed Qaiser Ayaz
19.05.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 4th Helsfyr Stord M Arshad Ahmed Ali Sulaiman Hashemi
19.05.2019 Søndag Rommen 09:00 2nd Marienlyst United Waseem Saeed Adeel Munawar Alijan Malik
19.05.2019 Søndag  Bærum Baseball Ekeberg 2 09:00 5A Lassa Spektra Tariq Mir Ahmed Ali Farooq Haider
19.05.2019 Søndag Bærum 09:00 5B Nordpolen Nation B Ramzan M Faisal M Mustafa Parvez
19.05.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Strømsø B Moholt Sajid Mukhtar Waqas Asif Hassan Mohammad
19.05.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 3rd Grønland Drammen None None Jawad Shah
19.05.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 1st Falken Stabekk A Sheikh Abid Sachin Singh Muffasar Saeed
19.05.2019 Søndag Rommen 15:15 Elite Sinsen Sentrum Fazil Mir Rizwan Bhatti Abdullah Raja
19.05.2019 Søndag Drammen 15:15 2nd Strømso Klemetsrud B Rizwan Akhtar Rana Faisal Qamar Ul Zaman
19.05.2019 Søndag Bærum 17:00 4th Bislett Hersleb Faisal M Bilal Sheikh Salman Parvez
21.05.2019 Tirsdag Ekeberg 1 16:00 2nd MASK Lindeberg Fazil Mir Ch Shamoon Afaq Ali
21.05.2019 Tirsdag Ekeberg 2 16:00 3rd Lillestrøm Oslo B None None None
21.05.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 5A Furuset MASK B Ahmad Ali Adeel Munawar Imran Ahmedzai
21.05.2019 Tirsdag Rommen 17:00 5A Holmlia B Nord B Ammar Zainee Pawan Agnihotri Aqeel Shah
22.05.2019 Onsdag Ekeberg 1 17:00 NM Bislett NM Vålerenga NM Fazil Mir Ahmed Ali Aman Sarna
22.05.2019 Onsdag Rommen 17:00 4th Sentrum S Oppsal Adeel Munawar Sheikh Abid Zahid Ashraf
23.05.2019 Torsdag Ekeberg 1 15:30 1st City Falken Rizwan Bhatti Tanvir Ahmed Saifullah Malik
23.05.2019 Torsdag Ekeberg 2 Rommen 16:00 2nd Aliens Klemetsrud B Munawar Ahmed Zohaib Naseem  Adeel Afzal
23.05.2019 Torsdag Ekeberg 3 17:00 4th Asker Stabekk B None None None
24.05.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5B Haugenstua B Kalbakken Salman Akhtar Ahmed Ali Hayatullah Niazi
24.05.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 5B Lindeberg B Nordpolen M Awais Yousuf M Arshad Alijan Malik
24.05.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 5A City B Mortensrud Abhishek Dhaniwal Sachin Singh Saim
24.05.2019 Fredag Rommen 17:30 NM Sinsen NM Inter Lions NM Fazil Mir Ashis Patro Alijan Malik
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Klemetsrud Star Tanvir Ahmed Tariq Mir Waseem Asghar
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A MASK B Holmlia B Razia Ali Sachin Singh Saifullah Malik
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 4th Fossum B Kolsås Marcus Lyon Asad Haider Nafies Iqbal
25.05.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Friends Nord Waseem Saeed Adeel Munawar  Hamza Ali
25.05.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 3rd Sinsen B Lillestrøm Zohaib Naseem Awais Yousuf Awais
25.05.2019 Lørdag Bærum 09:00 1st Stabekk A Haugenstua Faisal Muhammed Bilal Sheikh Farooq Haider
25.05.2019 Lørdag Drammen 09:00 3rd Drammen Vestli A Mushtaq Bhatti Omar Iqbal Drammen CK
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Oslo Bærum Fazil Mir Usman Haider Abdullah Raja
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5B Nordpolen Lyngdal Ch Shamoon Abhishek Dhaniwal Abdullah Malik
25.05.2019 Lørdag Rommen 15:15 1st Fjord Holmlia Zeeshan Siddiqui Munawar Ahmed Altaf Noori
25.05.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 1st Sandnes Sandefjord Shahid Ahmed Adeel Munawar Hassan Ali
25.05.2019 Lørdag Bærum 15:15 2nd Vålerenga NTNUI Ramzan M Bilal Ahmed Mustafa Parvez
25.05.2019 Lørdag Drammen 15:15 4th Stabekk B Sentrum S Omar Iqbal Mushtaq Bhatti Hassan Mohammad
25.05.2019 Lørdag Trondheim 15:15 3rd Moholt Minhaj Rijumon Sasidharan Aravind Palpandian Fahad Parvaiz
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 5B Lyngdal Bjørndal IF Fareedon Bhatti Abhishek Dhaniwal Aman Sarna
25.05.2019 Lørdag Ekeberg 3 17:00 4th Helsfyr Asker Sheikh Abid Latif M Arshad Saif ul Islam
26.05.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Nation Sinsen Abhishek Dhaniwal Amar Satapathy Qaiser Ayyaz
26.05.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 1st Falken Sandnes      
26.05.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 1st Holmlia Sandnes Tariq Mir Razia Ali Waseem Asghar
26.05.2019 Søndag Rommen 09:00 Elite Bjørvika Fossum Shahid Ahmed Zohaib Naseem Matin
26.05.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 2nd Vålerenga Inter Lions Sheikh Abid Salman Akhtar Hassan Ali
26.05.2019 Søndag Bærum 09:00 2nd Klemetsrud B NTNUI Faisal Muhammed Rana Faisal Farooq Haider
26.05.2019 Søndag Trondheim 09:00 3rd Minhaj Moholt Aravind Palpandian NTNUI CK Fahad Parvaiz
26.05.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Sentrum Christania Ehtesham Ul Haq Zahid Ashraf Fazal Ata
26.05.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 1st Sandefjord Fjord Shakeel Chaudhry Fareedon Bhatti Alijan Malik
26.05.2019 Søndag Rommen 15:15 3rd Lillestrøm Fjord B Raja M Ale Aftab Afsar Khan M Irfan
26.05.2019 Søndag Stubberudmyra 12:30 14:00 5B Sandefjord B Hersleb B Amir Bashir   Jawad Shah
26.05.2019 Søndag Bærum 15:15 3rd Strømsø B Grønland Kolsås CK Kolsås CK  
27.05.2019 Mandag Ekeberg 1 17:00 4th Bislett Fossum B     Saim
27.05.2019 Mandag Ekeberg 3 17:00 4th Asker Kolsås Pawan Agnihotri Munawar Ahmed Waseem Asghar
27.05.2019 Mandag Rommen 16:00 2nd Strømso United Shahzad Bashir Ayaz Bhatti Ozair Faisal
28.05.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 NM City NM Bærum NM Tanvir Ahmed M Raja Ale Nafies Iqbal
28.05.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 NM Nation NM Nordpolen NM Ahmed Ali Fareedon Bhatti Aqeel Shah
28.05.2019 Tirsdag Rommen 16:00 2nd Marienlyst MASK Fazil Mir Tanvir Ahmed Waseem Asghar
28.05.2019 Tirsdag Stubberudmyra 16:45 2nd Aliens Vålerenga Sajjad Shah Farkh Rasool Tayyib Khan
29.05.2019 Onsdag Ekeberg 1 17:00 NM Vålerenga NM Friends NM Abhishek Dhaniwal Amar Satapathy Imran Ahmed
29.05.2019 Onsdag Ekeberg 3 16:00 3rd Oslo B Grønland      
29.05.2019 Onsdag Rommen 17:00 4th Hersleb Helsfyr Marcus Lyon Sachin Singh Waseem Asghar
30.05.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:00 2nd Lindeberg United Razia Ali Adeel Munawar Altaf Noori
30.05.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:00 3rd Minhaj Lillestrøm Sachin Singh Ishaq Saqi  
30.05.2019 Torsdag Rommen 17:00 4th Asker Oppsal Rizwan Bhatti Sheikh Abid Latif Abdullah Raja
31.05.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 4th Stabekk B Helsfyr     Afar Ali
31.05.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 U13 City U13 Vesti U13     Alijan Malik
31.05.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 5A City B Nord B     Imran Ahmed
31.05.2019 Fredag Rommen 16:30 2nd Inter Lions United Adil Hameed   Zahid Ashraf
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Christania Star Munawar Ahmed Ayaz Bhatti Aman Sarna
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A Mortensrud Furuset      
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 NM Sinsen NM Inter Lions NM      
01.06.2019 Lørdag Rommen 09:00 2nd United MASK Aftab Afsar Khan    
01.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd Lindeberg Strømso Asad Haider Amir Afzal  
01.06.2019 Lørdag Bærum 09:00 Elite Bærum Klemetsrud Rizwan Akhtar Imran Akhtar  
01.06.2019 Lørdag Drammen 09:00 2nd Vålerenga Strømso Omar Iqbal Drammen CK  
01.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 10:00 NM Aliens NM Nord NM Tariq Mir    
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Sentrum Nation Usman Haider Shahid Ahmed  
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 12:30 NM Lillestrøm NM Sandnes NM      
01.06.2019 Lørdag Rommen 15:15 4th Hersleb Stord Salman Akhtar    
01.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 1st Holmlia Friends Waseem Saeed Tariq Mir  
01.06.2019 Lørdag Bærum 15:15 5B Nation B Sandefjord B Ramzan M Kolsås CK  
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 15:15 5A Spektra Hisøy      
01.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 17:00 NM Oslo NM Sandnes NM      
02.06.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Sinsen Bjørvika Tanvir Ahmed Waseem Saeed  
02.06.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 3rd Fjord B Strømsø B      
02.06.2019 Søndag Rommen 09:00 NM Sandnes NM Falken NM      
02.06.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 5B Lyngdal Nordpolen      
02.06.2019 Søndag Bærum 09:00 4th Stord Fossum B Bærum CK Bærum CK  
02.06.2019 Søndag Drammen 09:00 4th Kolsås Hersleb Marienlyst CK Marienlyst CK  
02.06.2019 Søndag Bærum Baseball 10:00 4th Asker  Stabekk B      
02.06.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 2nd Inter Lions Aliens      
02.06.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 Elite Fossum Oslo Tariq Mir Shahid Ahmed  
02.06.2019 Søndag Stubberudmyra 12:30 5A Hisøy Spektra      
02.06.2019 Søndag Bærum 15:15 1st Stabekk A City Kolsås CK Kolsås CK  
02.06.2019 Søndag Drammen 15:15 3rd Lillestrøm Strømsø B Strømsø CK Strømsø CK  
02.06.2019 Søndag Rommen 17:00 5B Vestli B Nation B      
02.06.2019 Søndag Stubberudmyra 17:00 5B Sandefjord B Lyngdal      
03.06.2019 Mandag Rommen 17:00   National team  Practise Afaaq Khan Kamran Sadiq  
04.06.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 4th Asker Fossum B      
04.06.2019 Tirsdag Ekeberg 2 Rommen 17:00 5B Lindeberg B Kalbakken      
04.06.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 5B Nordpolen Haugenstua B      
07.06.2019 Fredag Ekeberg 1 16:30 3rd Vestli A Strømsø B      
07.06.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 4th Sentrum S Fossum B      
07.06.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 5B Kalbakken Lindeberg B      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Bjørvika Sentrum      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A Lassa Nord B      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 Elite Klemetsrud Fossum      
08.06.2019 Lørdag Rommen 09:00 2nd Inter Lions Marienlyst      
08.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 1st City Haugenstua      
08.06.2019 Lørdag Drammen 09:00 3rd Strømsø B Fjord B      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Nation Christania      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A City B Lassa      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 2nd MASK Strømso      
08.06.2019 Lørdag Rommen 15:15 3rd Moholt Grønland      
08.06.2019 Lørdag Rommen 15:15 3rd Moholt Vestli A      
08.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 1st Sandnes Stabekk A      
08.06.2019 Lørdag Bærum 12:30 5A Spektra Holmlia B      
08.06.2019 Lørdag Drammen 15:15 1st Sandefjord Nord      
08.06.2019 Lørdag Trondheim 15:00 2nd NTNUI Lindeberg      
08.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 5B Nation B Vestli B      
08.06.2019 Lørdag Bærum 17:00 5A Mortensrud Spektra      
09.06.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 NM Aliens NM Nord NM      
09.06.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Oslo Sinsen Usman Haider    
09.06.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 5A Mortensrud Hisøy      
09.06.2019 Søndag Rommen 09:00 1st City Sandnes      
09.06.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 4th Helsfyr Oppsal      
09.06.2019 Søndag Bærum 09:00 4th Stabekk B Bislett      
09.06.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Grønland Moholt      
09.06.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Vestli A Moholt      
09.06.2019 Søndag Trondheim 09:00 2nd Lindeberg NTNUI      
09.06.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Star Bærum      
09.06.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5A Holmlia B Hisøy      
09.06.2019 Søndag Rommen 15:15 1st Fjord Falken      
09.06.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 1st Friends Sandefjord      
09.06.2019 Søndag Bærum 15:15 5A Nord B Furuset      
09.06.2019 Søndag Drammen 15:15 3rd Drammen Lillestrøm      
09.06.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 5B Nordpolen Hersleb B      
10.06.2019 Mandag Ekeberg 1 09:00 Elite Nation Star      
10.06.2019 Mandag Ekeberg 3 09:00 Elite Christania Oslo      
10.06.2019 Mandag Rommen 09:00 Elite Sinsen Fossum      
10.06.2019 Mandag Stubberudmyra 09:00 Elite Bjørvika Klemetsrud      
10.06.2019 Mandag Bærum 09:00 Elite Sentrum Bærum      
10.06.2019 Mandag Ekeberg 1 15:15 4th Oppsal Stabekk B      
10.06.2019 Mandag Ekeberg 3 15:15 NM Friends NM Bislett NM      
10.06.2019 Mandag Stubberudmyra 15:15 NM MASK NM Holmlia NM      
10.06.2019 Mandag Bærum 15:15 NM Nord NM Minhaj NM      
11.06.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 NM Falken NM Lillestrøm NM      
11.06.2019 Tirsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Oslo B Fjord B      
11.06.2019 Tirsdag Rommen 16:30 3rd Vestli A Sinsen B      
12.06.2019 Onsdag Ekeberg 1 17:00 5A MASK B Furuset      
12.06.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 5B Vestli B Haugenstua B      
13.06.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:30 2nd Klemetsrud B Vålerenga      
13.06.2019 Torsdag Ekeberg 2 Rommen 16:30 4th Fossum B Helsfyr      
13.06.2019 Torsdag Ekeberg 3 18:00 5B Sandefjord B Hersleb B      
13.06.2019 Torsdag Ekeberg 3 17:30 NM Aliens NM Nord NM      
14.06.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 3rd Fjord B Strømsø B      
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Fossum Star      
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 1st Nord Holmlia      
15.06.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Falken Friends      
15.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd Aliens United      
15.06.2019 Lørdag Bærum 09:00 5B Bjørndal IF Sandefjord B      
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Christania Bærum Usman Haider    
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A Hisøy MASK B      
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 1st Haugenstua Sandefjord      
15.06.2019 Lørdag Rommen 15:15 4th Sentrum S Helsfyr      
15.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 2nd Vålerenga Lindeberg      
15.06.2019 Lørdag Bærum 12:30 5B Sandefjord B Lindeberg B      
15.06.2019 Lørdag Trondheim 15:15 3rd Vestli A Moholt      
15.06.2019 Lørdag Trondheim 15:15 5A City B Spektra      
15.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 5A City B Hisøy      
15.06.2019 Lørdag Bærum 17:00 4th Bislett Stord      
16.06.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Sinsen Klemetsrud      
16.06.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 4th Stord Kolsås      
16.06.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Nord Falken      
16.06.2019 Søndag Bærum 15:00 4th Bislett Stabekk B      
16.06.2019 Søndag Bærum 09:00 3rd Fjord B Drammen      
16.06.2019 Søndag Drammen 09:00 1st Stabekk A Fjord      
16.06.2019 Søndag Trondheim 09:00 3rd Moholt Vestli A      
16.06.2019 Søndag Trondheim 09:00 5A Spektra City B      
16.06.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Sentrum Oslo      
16.06.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 Elite Nation Bjørvika      
16.06.2019 Søndag Rommen 15:15 1st Holmlia Sandefjord      
16.06.2019 Søndag Stubberudmyra 13:00 09:00 5A Hisøy Furuset      
16.06.2019 Søndag Stubberudmyra  09:00 12:30 5B Lyngdal Kalbakken      
16.06.2019 Søndag Drammen 15:00 2nd Marienlyst Strømso      
16.06.2019 Søndag Stubberudmyra 17:00 5B Hersleb B Nordpolen      
17.06.2019 Mandag Ekeberg 1 17:00 NM Kvartfin.1 Kvartfin.1      
17.06.2019 Mandag Ekeberg 3 17:00 NM Kvartfin. 2 Kvartfin. 2      
17.06.2019 Mandag Rommen 17:00 NM Kvartfin. 3 Kvartfin. 3      
17.06.2019 Mandag Stubberudmyra 17:00 NM Kvartfi. 4 Kvartfin. 4      
18.06.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 4th Hersleb Stabekk B      
18.06.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 5A Nord B Holmlia B      
19.06.2019 Onsdag Ekeberg 1 16:30 2nd Lindeberg MASK      
19.06.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 5B Lindeberg B Vestli B      
19.06.2019 Onsdag Rommen 15:15 Elite Bærum Fossum      
20.06.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:30 2nd Klemetsrud B United      
20.06.2019 Torsdag Ekeberg 2 16:30 3rd Lillestrøm Grønland      
20.06.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Minhaj Sinsen B      
20.06.2019 Torsdag Rommen 16:30 3rd Fjord B Oslo B      
21.06.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5B Nation B Lindeberg B      
21.06.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 5A Holmlia B City B      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Klemetsrud Sentrum      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 4th Asker Hersleb      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 1st Fjord City      
22.06.2019 Lørdag Rommen 09:00 5A Spektra MASK B      
22.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd Lindeberg Inter Lions      
22.06.2019 Lørdag Bærum 09:00 5B Vestli B Lyngdal      
22.06.2019 Lørdag Drammen 09:00 2nd Strømso Aliens      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Star Sinsen      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 2 15:15 3rd Grønland Vestli A      
22.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 1st Sandnes Haugenstua      
22.06.2019 Lørdag Rommen 12:30 5A Spektra City B      
22.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 1st Sandefjord Stabekk A Usman Haider    
22.06.2019 Lørdag Bærum 14:30 4th Oppsal Helsfyr      
22.06.2019 Lørdag Drammen 15:15 2nd Klemetsrud B Marienlyst      
22.06.2019 Lørdag Rommen 17:00 5A Furuset Lassa      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Bjørvika Christania      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 5A MASK B Lassa      
23.06.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Friends Stabekk A      
23.06.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 5B Kalbakken Hersleb B      
23.06.2019 Søndag Bærum 09:00 4th Bislett Kolsås      
23.06.2019 Søndag Drammen 09:00 1st Sandnes Fjord      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Oslo Nation      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 2 15:15 4th Fossum B Sentrum S      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5B Bjørndal IF Nordpolen      
23.06.2019 Søndag Rommen 15:15 1st Sandefjord Falken      
23.06.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 2nd Inter Lions MASK      
23.06.2019 Søndag Drammen 15:15 2nd Aliens Strømso      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 3rd Grønland Fjord B      
23.06.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 2nd Marienlyst Lindeberg      
24.06.2019 Mandag Ekeberg 1 16:30 3rd Strømsø B Oslo B      
25.06.2019 Tirsdag Ekeberg 3 16:30 4th Asker Bislett      
25.06.2019 Tirsdag Rommen 16:30 2nd Lindeberg Klemetsrud B      
26.06.2019 Onsdag Ekeberg 1 15:30 1st Haugenstua Holmlia      
26.06.2019 Onsdag Ekeberg 3 16:30 2nd United Vålerenga      
26.06.2019 Onsdag Rommen 17:00 5A City B Furuset      
27.06.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Vestli A Lillestrøm      
27.06.2019 Torsdag Rommen 16:30 3rd Fjord B Grønland      
27.06.2019 Torsdag Stubberudmyra 17:00 4th Sentrum S Hersleb      
28.06.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 U19 Vestli U19 City U19      
28.06.2019 Fredag Rommen 17:00 5B Haugenstua B Nation B      
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 5B Nordpolen Sandefjord B      
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 3rd Sinsen B Fjord B      
29.06.2019 Lørdag Bærum 09:00 4th Fossum B Stabekk B      
29.06.2019 Lørdag Drammen 09:00 4th Kolsås Bislett      
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 12:30 5B Sandefjord B Haugenstua B Usman Haider    
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 12:30 5B Lyngdal Nation B      
29.06.2019 Lørdag Stavanger 10:00 NM Seminfin. 1 Seminfin.1      
29.06.2019 Lørdag Stubberudmyra 12:30 3rd Lillestrøm Vestli A      
29.06.2019 Lørdag Bærum 13:30 4th Asker Stord      
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 1 17:00 5B Kalbakken Bjørndal IF      
29.06.2019 Lørdag Ekeberg 3 17:00 5B Lindeberg B Lyngdal      
29.06.2019 Lørdag Stavanger 14:00 NM Seminfin. 2 Semifin. 2      
29.06.2019 Lørdag Bærum 17:00 U19 Strømso U19 MASK U19      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 5B Kalbakken Sandefjord B      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 5B Haugenstua B Lyngdal      
30.06.2019 Søndag Bærum 09:00 1st Haugenstua Fjord      
30.06.2019 Søndag Drammen 09:00 4th Stord Asker      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 1 12:30 5B Bjørndal IF Nation B      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5B Lyngdal Sandefjord B      
30.06.2019 Søndag Stavanger 10:00 NM Bronsefinale Bronsefinale      
30.06.2019 Søndag Stavanger

14:00

NM NM FINALE NM FINALE      
30.06.2019 Søndag Stubberudmyra 12:30 5A Lassa Mortensrud      
30.06.2019 Søndag Bærum 15:15 1st City Nord      
30.06.2019 Søndag Drammen 14:00 2nd Marienlyst Lindeberg      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 1 17:00 5B Hersleb B Vestli B      
30.06.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 U19 MASK U19 Fossum U19      
30.06.2019 Søndag Stubberudmyra 17:00 U19 Fossum U19 Strømso U19      
01.07.2019 Mandag Ekeberg 1 16:30 3rd Minhaj Oslo B      
01.07.2019 Mandag Ekeberg 2 17:00 5A MASK B City B      
02.07.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 4th Hersleb Sentrum S      
02.07.2019 Tirsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Fjord B Vestli A      
02.07.2019 Tirsdag Rommen 17:00 U19 Vålerenga U19 MASK U19      
02.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 16:30 3rd Sinsen B Lillestrøm      
03.07.2019 Onsdag Ekeberg 1 15:15 Elite Fossum Christania      
03.07.2019 Onsdag Ekeberg 2 15:15 Elite Klemetsrud Nation      
03.07.2019 Onsdag Ekeberg 3 15:15 Elite Oslo Bjørvika      
03.07.2019 Onsdag Rommen 15:15 Elite Bærum Sinsen      
03.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 15:15 Elite Star Sentrum      
04.07.2019 Torsdag Ekeberg 1 17:00 4th Oppsal Fossum B      
04.07.2019 Torsdag Ekeberg 2 16:30 2nd Vålerenga MASK      
04.07.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Vestli A Sinsen B      
04.07.2019 Torsdag Rommen 16:00 U13 Vestli U13 MASK U13      
05.07.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5B Lindeberg B Haugenstua B      
05.07.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 5B Nation B Hersleb B      
05.07.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 U13 City U13 MASK U13      
05.07.2019 Fredag Stubberudmyra 17:00 U19 Spektra U19 Vålerenga U19      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Christania Fossum      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 U19 Vålerenga U19 Vestli U19      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 Elite Bjørvika Oslo      
06.07.2019 Lørdag Rommen 09:00 5B Hersleb B Haugenstua B      
06.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 1st Falken Holmlia      
06.07.2019 Lørdag Bærum 09:00 2nd United Klemetsrud B      
06.07.2019 Lørdag Drammen 09:00 1st Stabekk A Nord      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Sinsen Bærum      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 U19 City U19 Spektra U19      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 1st Friends Sandnes      
06.07.2019 Lørdag Rommen 12:30 2nd Lindeberg Aliens      
06.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:00 4th Helsfyr Bislett      
06.07.2019 Lørdag Bærum 14:00 5A Holmlia B Mortensrud      
06.07.2019 Lørdag Drammen 15:15 2nd Strømso NTNUI      
06.07.2019 Lørdag Trondheim 15:15 3rd Sinsen B Moholt      
06.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 5A MASK B Hisøy      
06.07.2019 Lørdag Rommen 17:00 5B Bjørndal IF Vestli B      
06.07.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 15:00 1st Friends Sandnes      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Sentrum Star      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 U19 Fossum U19 Spektra U19      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 5A Hisøy Lassa      
07.07.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Nord Sandnes  Haugenstua      
07.07.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 4th Kolsås Helsfyr      
07.07.2019 Søndag Bærum 09:00 1st Stabekk A Holmlia      
07.07.2019 Søndag Drammen 09:00 2nd NTNUI Strømso      
07.07.2019 Søndag Trondheim 09:00 3rd Moholt Sinsen B      
07.07.2019 Søndag Lassa - Stavanger 09:00 1st Sandnes Friends      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Nation Klemetsrud      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 2 12:30 U19 City U19 Strømso U19      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5A Nord B Hisøy      
07.07.2019 Søndag Rommen 15:15 2nd MASK Inter Lions      
07.07.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 4th Fossum B Oppsal      
07.07.2019 Søndag Bærum 15:15 1st City Friends      
07.07.2019 Søndag Drammen 15:15 3rd Drammen Minhaj      
07.07.2019 Søndag Ekeberg 2 17:00 U19 Vestli U19 MASK U19      
08.07.2019 Mandag Ekeberg 1 16:00 U13 MASK U13 Vestli U13      
08.07.2019 Mandag Ekeberg 2 16:00 U13 City U13 MASK U13      
08.07.2019 Mandag Ekeberg 3 17:00 U19 Vestli U19 Fossum U19      
08.07.2019 Mandag Stubberudmyra 16:30 3rd Oslo B Lillestrøm      
08.07.2019 Mandag Ekeberg 2 18:00 U13 City U13 Vestli U13      
09.07.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 4th Bislett Asker      
09.07.2019 Tirsdag Ekeberg 2 17:00 5A Furuset Holmlia B      
09.07.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 4th Helsfyr Hersleb      
09.07.2019 Tirsdag Rommen 17:00 U17 MASK U17 City U17      
10.07.2019 Onsdag Ekeberg 2 17:00 5A Mortensrud MASK B      
10.07.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 5B Nation B Bjørndal IF      
10.07.2019 Onsdag Rommen 17:00 U19 City U19 Vålerenga U19      
10.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 17:00 U19 Strømso U19 Vestli U19      
11.07.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:30 2nd MASK Vålerenga      
11.07.2019 Torsdag Ekeberg 2 16:30 2nd Inter Lions Klemetsrud B      
11.07.2019 Torsdag Ekeberg 3 17:00 4th Oppsal Bislett      
11.07.2019 Torsdag Rommen 16:30 3rd Grønland Lillestrøm      
11.07.2019 Torsdag   17:00 U19 Strømso U19 Vålerenga U19      
12.07.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5A Mortensrud Holmlia B      
12.07.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 5B Hersleb B Lindeberg B      
12.07.2019 Fredag Rommen 17:00 U19 Vålerenga U19 Fossum U19      
12.07.2019 Fredag Stubberudmyra 17:00 U19 MASK U19 City U19      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Oslo Christania      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 U19 Fossum U19 City U19      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 Elite Fossum Sinsen      
13.07.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Nord City      
13.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd MASK Klemetsrud B      
13.07.2019 Lørdag Bærum 09:00 3rd Sinsen B Strømsø B      
13.07.2019 Lørdag Drammen 09:00 2nd Strømso Inter Lions      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Klemetsrud Bjørvika      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 U19 Spektra U19 Strømsø U19      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 1st Sandnes Holmlia      
13.07.2019 Lørdag Rommen 15:15 2nd Marienlyst Aliens      
13.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 3rd Vestli A Fjord B      
13.07.2019 Lørdag Bærum 15:15 1st Fjord Sandefjord      
13.07.2019 Lørdag Drammen 15:15 1st Friends Falken      
13.07.2019 Lørdag Trondheim 15:15 3rd Oslo B Moholt      
13.07.2019 Lørdag Ekeberg 2 17:00 U19 MASK U19 Spektra U19      
13.07.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 15:00 1st Falken Sandnes      
14.07.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 1st Holmlia Stabekk A      
14.07.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 U19 Spektra U19 Vestli U19      
14.07.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 1st Sandnes Falken      
14.07.2019 Søndag Rommen 09:00 4th Stabekk B Hersleb      
14.07.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 1st Fjord Haugenstua      
14.07.2019 Søndag Bærum 09:00 Elite Bærum Sentrum      
14.07.2019 Søndag Drammen 09:00 2nd Strømso Vålerenga      
14.07.2019 Søndag Trondheim 09:00 3rd Moholt Oslo B      
14.07.2019 Søndag Lassa - Stavanger 09:00 1st Sandnes Falken      
14.07.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Star Nation      
14.07.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 1st City Sandefjord      
14.07.2019 Søndag Rommen 15:15 2nd United Lindeberg      
14.07.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 3rd Grønland Minhaj      
14.07.2019 Søndag Bærum 15:15 4th Kolsås Asker      
14.07.2019 Søndag Drammen 15:15 3rd Strømsø B Drammen      
15.07.2019 Mandag Rommen 11:00 U15 Stabekk U15 Vestli U15      
15.07.2019 Mandag Rommen 14:00 U15 Stabekk U15 City U15      
15.07.2019 Mandag Rommen 17:00 U15 Vestli U15 MASK U15      
15.07.2019 Mandag Stubberudmyra 17:30 5A Furuset Nord B      
15.07.2019 Mandag Ekeberg 2 18:00 U19 Strømsø U19 Vålerenga U19      
16.07.2019 Tirsdag Rommen 11:00 U15 Stabekk U15 MASK U15      
16.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 11:00 U15 Vestli U15 City U15      
16.07.2019 Tirsdag Rommen 14:00 U15 Vestli U15 Stabekk U15      
16.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 14:00 U15 Mask U15 City U15      
16.07.2019 Tirsdag Rommen 16:30 2nd United Inter Lions      
16.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 17:00 5B Nordpolen Kalbakken      
17.07.2019 Onsdag Rommen 11:00 U15 City U15 Stabekk U15      
17.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 11:00 U15 MASK U15 Vestli U15      
17.07.2019 Onsdag Rommen 14:00 U15 Mask U15 Stabekk U15      
17.07.2019 Onsdag Rommen 16:00 1st Holmlia City      
17.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 16:00 1st Haugenstua Falken      
18.07.2019 Torsdag Rommen 11:00 U15 City U15 Vestli U15      
18.07.2019 Torsdag Rommen 14:00 U15 City U15 MASK U15      
18.07.2019 Torsdag Stubberudmyra 16:30 3rd Sinsen B Minhaj      
18.07.2019 Torsdag Rommen 16:00 1st Friends Fjord      
19.07.2019 Fredag Rommen 15:30 Elite Christania Sinsen      
19.07.2019 Fredag Stubberudmyra 15:30 Elite Fossum Sentrum      
20.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 U19 U19#1 U19#2      
20.07.2019 Lørdag Bærum 09:00 2nd Klemetsrud B Strømso      
20.07.2019 Lørdag Drammen 09:00 3rd Grønland Strømsø B      
20.07.2019 Lørdag Drammen 10.00 2nd Lindeberg Strømsø      
20.07.2019 Lørdag Rommen 12:30 5A MASK B Spektra      
20.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 12:30 U19 U19#3 U19#4      
20.07.2019 Lørdag Bærum 15:15 1st Nord Stabekk A      
20.07.2019 Lørdag Drammen 15:15 4th Helsfyr Fossum B      
20.07.2019 Lørdag Trondheim 15:00 2nd Marienlyst NTNUI      
20.07.2019 Lørdag Rommen 15:00 2nd Marienlyst NTNUI      
20.07.2019 Lørdag Trondheim 15:00 5A Spektra MASK B      
20.07.2019 Lørdag Rommen 17:00 5A City B Spektra      
20.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 18:00 U19 U19 Finale        
20.07.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 15:15 1st Sandnes City        
21.07.2019 Søndag Rommen 09:00 2nd NTNUI Marienlyst      
21.07.2019 Søndag Rommen 09:00 14:00 5B Bjørndal IF Lyngdal      
21.07.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 2nd Vålerenga Aliens      
21.07.2019 Søndag Bærum 09:00 3rd Drammen Oslo B      
21.07.2019 Søndag Drammen 09:00 4th Sentrum S Kolsås      
21.07.2019 Søndag Lassa - Stavanger 09:00 1st City Sandnes        
21.07.2019 Søndag Trondheim 09:00 2nd NTNUI Marienlyst      
21.07.2019 Søndag Trondheim 09:00 5A MASK V Spektra      
21.07.2019 Søndag Rommen 12:30 17:30 5B Lyngdal Hersleb B      
21.07.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 3rd Vestli A Minhaj      
21.07.2019 Søndag Bærum 15:15 4th Oppsal Hersleb      
21.07.2019 Søndag Drammen 15:15 4th Stabekk B Fossum B      
22.07.2019 Mandag Rommen 15:15 Elite Klemetsrud Oslo      
22.07.2019 Mandag Stubberudmyra 16:30 3rd Lillestrøm Minhaj      
23.07.2019 Tirsdag Rommen 15:15 Elite Bærum Nation      
23.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 17:00 4th Kolsås Oppsal      
24.07.2019 Onsdag Rommen 15:15 Elite Star Bjørvika      
24.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 17:00 5B Nordpolen Bjørndal IF      
25.07.2019 Torsdag Rommen 16:30 2nd Aliens MASK      
25.07.2019 Torsdag Stubberudmyra 16:30 3rd Sinsen B Oslo B      
26.07.2019 Fredag Rommen 17:00 5A Nord B Mortensrud      
26.07.2019 Fredag Stubberudmyra 17:00 4th Hersleb Oppsal      
27.07.2019 Lørdag Rommen 09:00 Elite Oslo Star      
27.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 Elite Sentrum Sinsen      
27.07.2019 Lørdag Bærum 09:00 2nd Strømso Lindeberg      
27.07.2019 Lørdag Drammen 09:00 1st Stabekk A Falken      
27.07.2019 Lørdag Rommen 15:15 Elite Klemetsrud Christania      
27.07.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 1st Nord Sandefjord      
27.07.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 15:15 4th Sentrum S Stord      
27.07.2019 Lørdag Drammen 15:15 2nd United Marienlyst      
27.07.2019 Lørdag Trondheim 15:00 5A Spektra Furuset      
28.07.2019 Søndag Rommen 09:00 Elite Nation Fossum      
28.07.2019 Søndag Lassa - Stavanger 09:00 4th Stord Sentrum S      
28.07.2019 Søndag Bærum 09:00 1st Fjord Nord      
28.07.2019 Søndag Drammen 09:00 5B Kalbakken Lyngdal      
28.07.2019 Søndag Trondheim 09:00 5A Furuset Spektra      
28.07.2019 Søndag Rommen 15:15 Elite Bjørvika Bærum      
28.07.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 1st Friends City      
28.07.2019 Søndag Bærum 15:15 2nd Aliens Inter Lions      
28.07.2019 Søndag Drammen 12:30 5B Lyngdal Vestli B      
28.07.2019 Søndag Drammen 16:30 3rd Drammen Strømsø B      
29.07.2019 Mandag Rommen 16:30 2nd MASK United      
30.07.2019 Tirsdag Stubberudmyra 17:00 5A Nord B City B      
31.07.2019 Onsdag Rommen 15:30 1st Friends Haugenstua      
31.07.2019 Onsdag Stubberudmyra 17:00 5B Haugenstua B Lindeberg B      
01.08.2019 Torsdag Rommen 15:30 1st Falken Fjord      
01.08.2019 Torsdag Stubberudmyra 17:00 4th Bislett Helsfyr      
02.08.2019 Fredag Stubberudmyra 17:00 5A MASK B Mortensrud      
03.08.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Falken City      
03.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 Elite Fossum Bjørvika      
03.08.2019 Lørdag Bærum 09:00 5B Hersleb B Nation B      
03.08.2019 Lørdag Drammen 09:00 1st Holmlia Fjord      
03.08.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 14:30 4th Stabekk B Stord                  
03.08.2019 Lørdag Rommen 15:15 Elite Christania Sentrum      
03.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:15 2nd NTNUI Vålerenga      
03.08.2019 Lørdag Bærum 15:15 3rd Minhaj Drammen      
03.08.2019 Lørdag Drammen 15:15 1st Stabekk A Sandnes      
03.08.2019 Lørdag Trondheim 15:15 3rd Moholt Lillestrøm      
03.08.2019 Lørdag Lassa - Stavanger 18:00 4th Stord Stabekk B      
04.08.2019 Søndag Rommen 09:00 Elite Star Klemetsrud      
04.08.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 1st Sandnes City      
04.08.2019 Søndag Bærum 09:00 2nd NTNUI Klemetsrud B      
04.08.2019 Søndag Trondheim 09:00 3rd Lillestrøm Moholt      
04.08.2019 Søndag Lassa - Stavanger 09:00 1st Stabekk A Sandnes      
04.08.2019 Søndag Rommen 15:15 Elite Bærum Oslo      
04.08.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 1st Sandefjord Friends      
04.08.2019 Søndag Bærum 15:15 5B Haugenstua B Hersleb B      
04.08.2019 Søndag Drammen 15:15 2nd Marienlyst Vålerenga      
06.08.2019 Tirsdag Stubberud 10:00 40 overs PRIVATE match        
07.08.2019 Onsdag Ekeberg 1 17:00 4th Hersleb Fossum B      
07.08.2019 Onsdag Ekeberg 2 17:00 4th Asker Helsfyr      
07.08.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 4th Bislett Sentrum S      
07.08.2019 Onsdag Rommen 17:00 5B Lindeberg B Bjørndal IF      
08.08.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:30 3rd Grønland Sinsen B      
08.08.2019 Torsdag Ekeberg 2 16:30 3rd Oslo B Strømsø B      
08.08.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:30 2nd Vålerenga Marienlyst      
08.08.2019 Torsdag Rommen 16:30 2nd Klemetsrud B Aliens      
09.08.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5A Holmlia B MASK B      
09.08.2019 Fredag Ekeberg 2 16:30 3rd Grønland Oslo B      
09.08.2019 Fredag Ekeberg 2 16:30 3rd Lillestrøm Oslo B      
09.08.2019 Fredag Ekeberg 3 15:30 1st Haugenstua Nord      
09.08.2019 Fredag Rommen 17:00 5B Vestli B Nordpolen      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Bjørvika Sinsen      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A Spektra Mortensrud      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 5B Lindeberg B Hersleb B      
10.08.2019 Lørdag Rommen 09:00 3rd Minhaj Strømsø B      
10.08.2019 Lørdag Bærum 09:00 3rd Vestli A Drammen      
10.08.2019 Lørdag Drammen 09:00 4th Stord Stabekk B      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Star Christania      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A Holmlia B Spektra      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 13:00 4th Fossum B Bislett      
10.08.2019 Lørdag Rommen 12:30 5A Lassa City B      
10.08.2019 Lørdag Bærum 12:30 5B Sandefjord B Kalbakken      
10.08.2019 Lørdag Trondheim 15:00 2nd NTNUI MASK      
10.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 17:00 5B Nation B Lyngdal      
10.08.2019 Lørdag Rommen 17:00 5A Nord B Lassa      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Nation Sentrum      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 5B Bjørndal IF Haugenstua B      
11.08.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Friends Holmlia      
11.08.2019 Søndag Bærum 09:00 5A Hisøy City B      
11.08.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Strømsø B Vestli A      
11.08.2019 Søndag Trondheim 09:00 2nd MASK NTNUI      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 5B Lyngdal Lindeberg B      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 2 15:15 1st Haugenstua Stabekk A      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5A Furuset Mortensrud      
11.08.2019 Søndag Rommen 15:15 4th Hersleb Kolsås      
11.08.2019 Søndag Bærum 12:30 4th Stabekk B Stord      
11.08.2019 Søndag Drammen 14:00 5B Sandefjord B Nation B      
11.08.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 4th Bislett Oppsal      
12.08.2019 Mandag Ekeberg 1 15:15 Elite Sinsen Nation      
12.08.2019 Mandag Ekeberg 2 16:30 3rd Oslo B Vestli A      
12.08.2019 Mandag Ekeberg 3 16:30 3rd Fjord B Lillestrøm      
13.08.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 4th Kolsås Stabekk B      
13.08.2019 Tirsdag Ekeberg 2 17:00 4th Hersleb Asker      
13.08.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 5B Vestli B Bjørndal IF      
14.08.2019 Onsdag Ekeberg 1 15:15 Elite Klemetsrud Bærum      
14.08.2019 Onsdag Ekeberg 2 15:15 Elite Oslo Fossum      
14.08.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 5B Haugenstua B Vestli B      
14.08.2019 Onsdag Rommen 15:30 1st Nord Friends      
15.08.2019 Torsdag Ekeberg 2 16:30 3rd Sinsen B Grønland      
15.08.2019 Torsdag Ekeberg 3 17:00 5B Lindeberg B Nation B      
15.08.2019 Torsdag Rommen 17:00 4th Asker Sentrum S      
16.08.2019 Fredag Ekeberg 1 17:00 5B Nation B Nordpolen      
16.08.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 5B Bjørndal IF Kalbakken      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Fossum Klemetsrud      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 4th Helsfyr Kolsås      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 3rd Sinsen B Vestli A      
17.08.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Holmlia Falken      
17.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd United Strømso      
17.08.2019 Lørdag Bærum 09:00 2nd Inter Lions Vålerenga      
17.08.2019 Lørdag Drammen 09:00 3rd Strømsø B Lillestrøm      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 Elite Sentrum Bjørvika      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 15:15 4th Stabekk B Oppsal      
17.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 1st Haugenstua Sandnes      
17.08.2019 Lørdag Rommen 15:15 4th Stord Hersleb      
17.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 13:30 5A Hisøy Holmlia B      
17.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 17:00 5A City B Hisøy      
17.08.2019 Lørdag Bærum 15:15 3rd Moholt Drammen      
17.08.2019 Lørdag Trondheim 15:15 2nd Aliens NTNUI      
17.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 17:00 5B Bjørndal IF Lindeberg B      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Sinsen Oslo      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 5A Furuset Hisøy      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 5B Haugenstua B Sandefjord B      
18.08.2019 Søndag Rommen 09:00 1st City Stabekk A      
18.08.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 1st Fjord Sandnes      
18.08.2019 Søndag Bærum 13:30 Elite Bærum Star      
18.08.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Drammen Moholt      
18.08.2019 Søndag Trondheim 09:00 2nd NTNUI Aliens      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 1 15:15 Elite Christania Nation      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 2 12:30 5A Hisøy Mortensrud      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 3 12:30 5B Sandefjord B Nordpolen      
18.08.2019 Søndag Rommen 15:15 1st Falken Nord      
18.08.2019 Søndag Stubberudmyra 15:15 3rd Minhaj Fjord B      
18.08.2019 Søndag Bærum 09:00 4th Fossum B Stord      
18.08.2019 Søndag Drammen 15:15 2nd MASK Marienlyst      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 2 17:00 5B Vestli B Hersleb B      
18.08.2019 Søndag Ekeberg 3 17:00 5B Bjørndal IF Lindeberg B      
20.08.2019 Tirsdag Ekeberg 1 17:00 5B Kalbakken Nordpolen      
20.08.2019 Tirsdag Ekeberg 2 17:00 5A Holmlia B Furuset      
20.08.2019 Tirsdag Ekeberg 3 17:00 5B Nation B Haugenstua B      
21.08.2019 Onsdag Ekeberg 1 16:30 4th Fossum B Asker      
21.08.2019 Onsdag Ekeberg 2 16:30 3rd Drammen Grønland      
21.08.2019 Onsdag Ekeberg 3 17:00 5B Vestli B Kalbakken      
21.08.2019 Onsdag Rommen 16:30 3rd Oslo B Minhaj      
22.08.2019 Torsdag Ekeberg 1 15:15 1st Nord Haugenstua      
22.08.2019 Torsdag Ekeberg 2 17:00 4th Helsfyr Sentrum S      
23.08.2019 Fredag Ekeberg 2 17:00 5A MASK B Nord B      
23.08.2019 Fredag Ekeberg 3 17:00 5B Kalbakken Nation B      
23.08.2019 Fredag Rommen 17:00 5B Nordpolen Lindeberg B      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 4th Stabekk B Asker      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A Mortensrud Lassa      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 4th Oppsal Sentrum S      
24.08.2019 Lørdag Rommen 09:00 Elite Star Fossum      
24.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 2nd Vålerenga Klemetsrud B      
24.08.2019 Lørdag Bærum 09:00 2nd Strømso MASK      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 14:00 2nd MASK Aliens      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A Lassa MASK B      
24.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 14:00 Elite Klemetsrud Sinsen      
24.08.2019 Lørdag Rommen 15:00 1st Sandefjord Haugenstua      
24.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 14:00 3rd Oslo B Drammen      
24.08.2019 Lørdag Bærum 15:00 Elite Bærum Christania      
24.08.2019 Lørdag Drammen 15:00 2nd Marienlyst Inter Lions      
24.08.2019 Lørdag Trondheim 15:15 5A Spektra Nord B      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Bjørvika Nation      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 2nd United Aliens      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 1st Holmlia Nord      
25.08.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Haugenstua City      
25.08.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 5B Hersleb B Kalbakken      
25.08.2019 Søndag Bærum 09:00 1st Stabekk A Friends      
25.08.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Strømsø B Sinsen B      
25.08.2019 Søndag Trondheim 09:00 5A Nord B Spektra      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 1 15:00 Elite Oslo Sentrum      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 2 15:15 3rd Lillestrøm Drammen      
25.08.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 4th Hersleb Bislett      
25.08.2019 Søndag Rommen 15:00 3rd Vestli A Grønland      
25.08.2019 Søndag Stubberudmyra 12:30 5B Hersleb B Sandefjord B      
25.08.2019 Søndag Bærum 15:00 1st Falken Sandefjord      
25.08.2019 Søndag Drammen 15:15 3rd Fjord B Minhaj      
25.08.2019 Søndag Stubberudmyra 16:30 5B Sandefjord B Bjørndal IF      
26.08.2019 Mandag Ekeberg 2 16:30 3rd Minhaj Grønland      
27.08.2019 Tirsdag Ekeberg 1 16:30 4th Sentrum S Asker      
27.08.2019 Tirsdag Ekeberg 2 15:15 2nd Aliens Lindeberg      
27.08.2019 Tirsdag Ekeberg 3 15:00 1st City Fjord      
27.08.2019 Tirsdag Rommen 16:00 3rd Sinsen B Drammen      
28.08.2019 Onsdag Ekeberg 1 15:00 1st Holmlia Haugenstua      
28.08.2019 Onsdag Ekeberg 2 17:00 4th Oppsal Kolsås      
28.08.2019 Onsdag Ekeberg 3 16:30 5A City B MASK B      
28.08.2019 Onsdag Rommen 16:30 5A Mortensrud Nord B      
29.08.2019 Torsdag Ekeberg 1 16:30 2nd Inter Lions Lindeberg      
29.08.2019 Torsdag Ekeberg 3 16:30 3rd Vestli A Oslo B      
29.08.2019 Torsdag Rommen 16:30 3rd Fjord B Sinsen B      
30.08.2019 Fredag Ekeberg 1 16:30 5B Haugenstua B Nordpolen      
30.08.2019 Fredag Ekeberg 2 15:00 3rd Strømsø B Minhaj      
30.08.2019 Fredag Ekeberg 3 16:30 5B Hersleb B Bjørndal IF      
30.08.2019 Fredag Rommen 17:00 4th Kolsås Sentrum S      
30.08.2019 Fredag Stubberudmyra 16:30 5B Vestli B Lindeberg B      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 09:00 Elite Christania Bjørvika      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 09:00 5A Lassa Furuset      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 09:00 Elite Nation Oslo      
31.08.2019 Lørdag Rommen 09:00 1st Fjord Stabekk A      
31.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 09:00 5B Bjørndal IF Hersleb B      
31.08.2019 Lørdag Bærum 09:00 4th Sentrum S Stabekk B      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 1 15:15 2nd Klemetsrud B Inter Lions      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 12:30 5A Holmlia B Lassa      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 3 15:15 4th Stord Oppsal      
31.08.2019 Lørdag Rommen 15:00 3rd Moholt Fjord B      
31.08.2019 Lørdag Stubberudmyra 15:00 1st Sandnes Friends      
31.08.2019 Lørdag Bærum 15:00 1st Sandefjord Holmlia      
31.08.2019 Lørdag Drammen 15:00 2nd Strømso Marienlyst      
31.08.2019 Lørdag Ekeberg 2 16:30 5B Kalbakken Haugenstua B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 1 09:00 Elite Sentrum Klemetsrud      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 2 09:00 5B Sandefjord B Vestli B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 3 09:00 Elite Fossum Bærum      
01.09.2019 Søndag Rommen 09:00 1st Sandefjord Sandnes      
01.09.2019 Søndag Stubberudmyra 09:00 4th Stord Helsfyr      
01.09.2019 Søndag Bærum 09:00 Elite Sinsen Star      
01.09.2019 Søndag Drammen 09:00 3rd Moholt Strømsø B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 1 15:00 2nd Marienlyst Klemetsrud B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 2 12:30 5B Lindeberg B Sandefjord B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 3 15:15 4th Kolsås Fossum B      
01.09.2019 Søndag Rommen 15:00 2nd Vålerenga United      
01.09.2019 Søndag Stubberudmyra 15:00 2nd Lindeberg Vålerenga      
01.09.2019 Søndag Drammen 15:00 3rd Drammen Fjord B      
01.09.2019 Søndag Ekeberg 2 16:00 5A City B Holmlia B      

Tidligere år